Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás jele az...

Lehet beágyazódás jele az alhas fájás? Olyan mintha megjönne csak gyengébben.24-re nem várom.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Nekem - így utólag tudom - pont középidőben 1-2 napig nagyon görcsölt a hasam. Valószínű, hogy ekkor volt a beágyazódás. Olyan volt, mint, ha megakarna jönni. Most egy 24 hetes kismama vagyok. Sok sikert! Remélem minden úgy lesz, ahogyan szeretnéd!
2011. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Hát nagyon jó lenne ha tényleg így lenne :)) Olyan érzés mint mikor megjön,csak sokkal gyengébb.De semmi pecsételés ,barnázás nincs.
2011. nov. 15. 13:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Mióta szültem gyakran volt, hogy középidőben olyan fura menzis görcsöm volt, pedig baba nem lehetett. Most ismét babát szeretnénk és már több mint egy hete furán görcsöl a hasam, remélem, hogy nem hiába.
2011. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A pecsételés és a barnázás csak ritkán fordul elő, a legtöbb nőnek nincs ilyen! Egyébként én is ezt érzem és remélem, hogy baba! Szombatra nem várom! Bár lehet, hogy nálad ez még korai, mert a beágyazódás a peteéréstől számítva 7. napon kezdődik. Mikor volt peteérésed? Ha te 24-re nem várod, akkor elvileg 10.-én volt peteérésed, tehát a beágyazódás kb. 17.-étől indul meg! ettől függetlenül érezheted ezt, szerintem jó jel! :)
2011. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

A peteéréstől számítva a 7. napon indul meg a beágyazódás (ezt írtam is), persze ha történt akkor megtermékenyítés!

2011. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kalkulátor szerint 6,7,8,9,10 volt peteérésem,és hát elég sűrűn együtt voltunk :)
2011. nov. 15. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha akkor voltak a termékeny napjaid, akkor elképzelhető, hogy a babó most fészkeli be magát! Drukkolok! :)
2011. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Más tüneted nincs?

2011. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A derekam fáj,meg a mellem de a mellem már peteérés óta csak egyre erősebben.De én arra is gondolok,h lehet hamarabb megjön :(
2011. nov. 15. 13:55
 10/12 anonim válasza:

Én 22-re nem várom és vasárnap-hétfőn én is tompa nyomást éreztem egész nap az alhasamban, de pecsételés nálam sem jelentkezett eddig egyáltalán. Mivel kicsit meg vagyok fázva, lehet azzal van összefüggésben. Azért bizakodó vagyok, mert mensi előtt ennyivel nem szoktam ilyent érezni.

Nagyon szeretném ha összejönne.:)

2011. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!