Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negyedik napja barnázom, néha...

Negyedik napja barnázom, néha alig máskor kicsit több. Mennyi ideig szokott tartani a barnázás terhesség esetén, és milyen mennyiségben általában?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez engem is érdekelne merzt 2 napja én is barnázom és mi is babát szeretnénk.A nem vártig van még pár napom és most használtam előszőr LH tesztet.Nekem a tisztasági betét bőven elég!Kíváncsi leszek mi lessz a vége!!!!!!!!!
2008. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megint én.Néha mindjárt meg jön érzésem van picit fáj a hasam aztán meg semmi.Te,hogy érzed magad?
2008. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj!Nekem a barnàzàs a mensi elotti napokban mindig a mensi elojele volt:(!
2008. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon szeretnénk babát, nekem a múlt hónapban 5 napig tartó barnázás után megjött a 6. napon, egy napig, aztán megint volt utána 3 nap barna. És köztes időben is volt két napig tartó barna folyásom. Általában minden mensim előtt egy nappal szoktam barnázni, utoljára viszont én is reménykedtem, mert 5 napig tartott, krémes volt és nagyon kevés, meg világosabb is mint szokott lenni, mégse baba lett sajnos, hanem mensi!
2008. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt nem normális sem a barnázás,sem a vérzés.Nem akarlak megijeszteni,de menj orvoshoz.Ez lehet ártalmatlan is,de a vetélés előjele is.Jobb,ha megvizsgál az orvosod.

Minden jót

2008. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is menzi előjele a barnázás, a múlt hónapba 7 napig tartott vérzés előtt a barna!Mikor terhes lettem akkor nem volt barnázásom.
2008. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!