Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésem okt 18-án volt...

A peteérésem okt 18-án volt akcióztunk is, sikerűlt vajon?

Figyelt kérdés
A peteérésem okt.18-án volt együtt is voltunk a párommal. Azóta hol sűrű, hol vizes váladék folyik belőlem. nov 3-ára nem várom. A melleim pár napja néha alig néha viszont nagyon fájnak. Megjönérzésem van egyfolytában. Szúrkálódást érzek a méhemnél, petefészkemnél mikor hol. Lehet baba?
2008. okt. 29. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz esélyes! Én 6-ára nem várom...nekem is megvannak ezek a tünetek. De nekem főleg a mellem a furcsa, mert soha nem volt érzékeny, még az előtt se, amikor meg akart jönni. Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor elsején próbálhatsz egy tesztet, de az lehet hogy még negatív lesz annak ellenére is, ha van baba. Tehát akkor se kell elkeseredni, csinálni kell egy másikat, akkor ha nem jött meg.
2008. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányok, jól értem a "mindjártmegjön-érzés" az belefér akkor is, ha terhes vagyok? Részemről most már 2-3 napon belül eldől, hogy melyikről van szó, de nagyon határozottan mensi előtti hasfájásom van.... Már el is döntöttem, hogy nem vagyok terhes :(

(csak akkor a rosszulléteimet, fáradékonyságomat, cigi-undoromat nem értem... de ez a hasfájás annyira tipikus... :s)

2008. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belefér a mensi szerű hasfájás, igen ez olyan rossz, hogy két féle is lehet nem lehet tudni, hogy mi miatt fáj a hasunk... de olyan sokszor van ilyen a női szervezetben, hogy megtréfál minket... sokszor nem lehet eldönteni mi miért van éppen.
2008. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!