Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7-8-án lehetett peteérésem,...

6-7-8-án lehetett peteérésem, és akcióztunk is! Azóta mindennap alhasi szurkálást érzek, puffadást, és néha érzem a bal petefészkemnél, hogy puffadt (nem szoktam ilyesmiket érezni azelőtt), de nem akarom beképzelni sem. Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban helyes eredményt szeretnél kapni, akkor ha nem jön meg a menszeszed, a következő napon reggeli vizeletből Clearble tesztettl (DM-ben kapható 1699 Ft). Elvileg ez a meg nem jött menszi előtt is kimutatja, de nem pontosan. Ha viszont utána csinálod, akkor 99%-ra mutatja a helyes "diagnózist". Szorítok!
2008. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Előttem szólóhoz csatizom,annyit fűznék hozzá,hogy a pesterzsébeti TEsco Megaparkban lévő Alma Patikában a Clearblue csak 1500 forint.Ezt csak azért írom,mert ha baba lesz,ott minden fillér számít.:)

Viszont egy észrevétel:MInt már írtam is ide,én Clearblue-val teszteltem,és még jóval mensikimaradás után sem mutatta a babát,csak a 7.héten.Viszont a Gabriel már kimaradás napján is halványan de pozitív volt.PEdig állítólag a Clearblue nagyobb érzékenységű.:(

Tesztelni,ha jól számolom,és 20.-ia környékén kéne megjönnie a mensidnek,akkor kimaradás után 4-5 nappal tesztelj az a fix,tehát kb.2 hét múlva.A hasszurka,és egyebek jó tünetek,de még korai lenne elhamarkodott következtetéseket levonni.Nyugalom,és türelem.:) Szorítok.Lizy

2008. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nektek voltak valamilyen tünetek peteérés után? Nekem már van tesztem, még pedig a pepino-s teszt, de azon azt olvastam, hogy menzi előtt 10 nappal is végezhető! Majd meglássuk! Már 4 éve nincs semmi! :(((
2008. okt. 10. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Szerintem az ilyen 10 nappal a menszi előtti tesztek nem mutatnak valós értéket, inkább várj türelemmel. 2.válaszolótól kérdezem, hogy Gabriell tesztet hol lehet kapni, én olyat még soha nem láttam?
2008. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gabrielt én gyógyszertárban kaptam.

A kérdezőnek: Mindenképp várd meg hogy késik-e és utána tesztelj! Van akinek még pár napos késéssel is negatív a tesztje!

Szorítok

Egy új válaszoló

2008. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!