Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha április 20- tól 26 - ig...

Ha április 20- tól 26 - ig volt peteérésem és akcióztunk, akkor most miért fáj a hasam? Szúrkál egy kicsit.

Figyelt kérdés
Elvileg jövő hét végén kellene megjönnie.
2009. ápr. 30. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás (gondolom ezt szeretnéd hallani), de bármi más is.
2009. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 26-án volt peteérésem, és köv. hét végére nem várom! :) Nem voltam még babás, nem tudom, érezhetünk-e már valamit. Nekem nincs tünetem!
2009. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is jövő hét végére nem várom. A hasam nekem is fáj, nehéznek érzem. Cickóim is érzékenyek. Nagyon remélem, hogy a fájdalmunk babát jelez... (talán beágyazódás lehet) :-)
2009. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is eppen ez a gondom. 22-25 korul volt peteeresem es szurkal a hasam. En is mar meg akartam kerdezni itt, hogy mi lehet de ha mar te feltetted a kerdest nem kerdezek ra. :) Termeszetesen nem varom, el, hogy barki is azt mondja a baba miatt van, en csak annyit szeretnek megtudni, hogy masoknak is van-e ilyen es, hogy egeszsegileg ez egyaltalan normalis. Tudom, hogy ezzel nem sokat segitettem de legalabb tudod nem vagy egyedul. Remelem az elso valaszadonak lesz igaza es beagyazodas. Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek jovohet vegere!!! :)
2009. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

No, én is gyarapítom a jövő hétvégére nem várom csapatot. Nekem 26.án volt a peteérés. Ma egy 3szor volt kb. fél perces nyomásérzés a petefészkemnél, meg feszül a méhem. Ennyi van. Persze ez lehet nem jelent semmit, jövő hétvégére kiderül. Nézzetek be ti is és írjátok majd az eredményt.

SZ.

2009. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok lányok? Éreztek már valamit? Jó lenne látni mi van veletek!
2009. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok Lányok!

Én pár napja barnázgatok, görcsölgetek picit, meg a melleim nagyon fájnak, péntekre nem várom! Már lemondtam arról, hogy baba lesz.

Ti???

20.27es Veronika

2009. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4-30 21,42-es és az utána lévő válaszoló.

Én most kezdek igazán bizakodni, most vagyok peteérés után 10. nappal, tegnap az egész méhemre kiterjedő + petefészeknél feszítő érzés, és a melleim mintha leszakadnának. Fáj már két napja a derekam. Olyan 4 napja pattanások jelentek meg az államon, ami hormonális dologra utal. Ma teszteltem 10-es tesztel és bazi halványan de van rajta valami. Persze amíg nem erősödik nem bízok, de úgy érzem most nagy az esély.

2009. máj. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Csajok, nekem megjött! :-(

Új kör, új remény!


Veronika

2009. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!