Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden igaz a beágyazódás...

Ha minden igaz a beágyazódás idejében vagyok. Minden tünete megvan egy nagyadag hányingerrel együtt, viszont tegnap este nagyon erős hasgörcsöm volt és nem volt étvágyam. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 08:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Remélem, ez még nem minősül OFF-nak, de mi a vélemény az ovulációkalkulátorokról? Én idáig mindig rájuk hagyatkoztam (nem is estem teherbe :s)... Utolsó mensi időpontját, és ciklus hosszát kérdezi, és kiszámolja :) Egyszerűbb, mint hőmérőzni, bár ezzel együtt lehet, hogy pontatlanabb is...
2008. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem ma azzal egészül ki a mindjártmegjön-szerű érzés, hogy időnként a hasam bal oldalán, alul erős nyilalást érzek. Csak egy-két másodpercig tart, de elég erősen, úgy óránként-kétóránként egyszer. Nem terhelem magam, ülőmunkát végzek. Ilyet még nem éreztem sosem, ettől függetlenül csak a szokásos mensi előtti hasfájást érzem...
2008. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ilyenkor még nem lehet biztosra tudni, hogy mi a szitu, csak az elmaradt mensi után végzett teszt lesz az első biztos pontunk. (azért néha elkap a "terhesvagyok dejó" érzés)De megpróbálom nem beleélni magam.

A tüneteink hasonlóak :) Drukkolok neked!

2008. okt. 29. 15:29
 14/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm, természetesen én is Neked! :) Ez a baj, hogy végül mindenre az a végső következtetés, hogy még pár napot várni kell... :) Nem akarok :)

Néha én is elgondolkodom rajta, hogy mi van, ha nem is jön majd meg, hanem már most ott fejlődik a pociban egy kicsi élet... :) Még a gondolata is felfoghatatlan, de nagyon jó... :)

De még pár napot mindenképp a földön, két lábon kellene tölteni :)

2008. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ez így van. Kétlábban a földön. De nem egyszerű. Nekem a mensim csak jöv. hétre várható (ha jön) addig még van egy kis idő.:( Abban bízom, hogy végre összejön. Nem mintha nem félnék ettől az egésztől, de valahogy érzem, hogy jó dolog lesz.:)
2008. okt. 29. 15:50
 16/22 anonim ***** válasza:
De mi ez a nyilalás? :( Ez normális? Már egyre gyakrabban jelentkezik. Ez a 28. napom, amúgy 30 naposak a ciklusaim, bár épp a múlt hónapban 5 nap késéssel jött meg (igaz, akkor biztosan tudtam, hogy nem lehetek terhes, és amúgy mindig pontos szokott lenni, tehát nem értettem, és akkor is nagyon megszenvedtem előtte). És most nyilal. Csak a bal oldalon, és már nem óránként, hanem 5-10 percenként...
2008. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én lehet elmennék egy orvoshoz. Sajnos velem áprilisban történt hasonló, és cisztám volt. Persze ez nem azt jelenti, hogy neked is az van, de jobb azt tudni. Ha meg kiderül, hogy baba, akkor az meg tökjó!
2008. okt. 29. 17:51
 18/22 anonim ***** válasza:
Gondoltam rá. És akár baba, akár nem, azt hiszem, az sem rossz ötlet, hogy "előre" kivizsgáltassam magam, hogy legalább papíron minden rendben van-e... Nem hiszem, hogy ezzel kötelező lenne megvárni, hogy egy éven keresztül sikertelenül próbálkozzunk, ha van valami, jobb azt minél előbb tudni...
2008. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jó hogy így gondolod! :) Azért most hogy így beszélgettünk, azt hiszem én is elmegyek a nőgyógyászomhoz. Biztos ami biztos. :)
2008. okt. 29. 19:17
 20/22 anonim ***** válasza:

Remélem, Te még reménykedsz :)

Nekem sajnos este megjött :((((((

2008. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!