Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden igaz a beágyazódás...

Ha minden igaz a beágyazódás idejében vagyok. Minden tünete megvan egy nagyadag hányingerrel együtt, viszont tegnap este nagyon erős hasgörcsöm volt és nem volt étvágyam. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 08:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az erős hasgörcs sosem normális, de ilyen korán még az orvossem tesz semmit, mert a terhességet is kb a 6. hét után állapítják élő terhességnek, miután van szívhang is..

Talán csak a beleid görcsöltek..ha nem volt vérzés nem kell igazán aggódnod.

2008. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger elméletileg csak később jelentkezik, de mindekinél más. Hol fájt a hasad? Olyasmi érzésednek kellene lenned a hasad aljában ,mint amikor meg akar jönni.
2008. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Három napja érzem úgy mintha megakarna jönni vagy mintha fellennék fázva, de valójában csak 7 nap múlva esedékes a mensi. Olyan mintha fel lennék fázva, rotyog az alhasam és fehér folyásom is van, + puffadt vagyok! :)
2008. okt. 29. 09:06
 4/22 A kérdező kommentje:
Hál Istennek nem volt vérzésem (eddig)!
2008. okt. 29. 09:07
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehetsz esélyes babára, tesztelj majd... már nem sokat kell várnod, bár tudom milyenek ezek a napok soha nem akarnak eltelni...
2008. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Olyasmi érzésednek kellene lenned a hasad aljában, mint amikor meg akar jönni."


Olyasmi, vagy épp olyan? Mert nekem PONT olyan érzésem van, ez most jó, vagy nem? Honnan tudhatnám, hogy ez most mensi lesz, vagy baba?

Ma reggelre (az egész éjszakai fészkelődés után, mert sehogy sem volt jó, minden helyzetben fáj, feszül, szúr a hasam, ahogy mensi előtt/alatt mindig) már egészen lebeszéltem magam arról, hogy baba lehet a dologban, annyira ismerős ez a fájdalom... Vagy ezek szerint ez még nem zárja ki a terhességet?

Még 3-4 nap, és végre biztosat tudhatok (ha addig nem jön meg, péntektől elvileg tesztelhetek, de szeretnék biztosra menni, így inkább a hétvégén fogok csak). De addig is olyan jó lenne valami támpont, és a szervezetem nem sokat segít :)

2008. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi lennék, mert nekem csak olyasmi mint amikor megjön, viszont a fájdalmaim nekem is ütősek voltak tegnap este(de csak akkor. előtte nem.). Egy pozitúra volt jó, fekve és ennyi. Aztán mára elmúlt. Most megmérem a hőmet mert úgy érzem mintha lázas lennék...
2008. okt. 29. 12:27
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem este 36,9 volt. De nem szoktam mérni, nekem ez így nem mond semmit (ja, a mensis-hasfájós válaszoló vagyok :)

Talán rá kéne szoknom nekem is a hőmérőzésre.

2008. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Valójában nem tudom mennyire szempont a hő, de most probálok mindenbe kapaszkodni.:)
2008. okt. 29. 13:03
 10/22 anonim ***** válasza:
A hő vezetése annyiból jó hogy látszik a peteérés és onnan lehet számolni:)
2008. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!