Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Utoljára...

Lehetek terhes? Utoljára szept.20-án volt menzeszem. A közösülést a végén megszakítottuk.

Figyelt kérdés

Már 2 hete késik, nagyon fáj a derekam, a mellbimbóm kemény lett és érzékeny. Csináltam tesztet, épp, hogy látszik a 2.vonal olyan halvány.

Menjek-e dokihoz. Hüvelyi vagy hasi UH-al nézik meg, hogy van-e baba?


2008. okt. 29. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!!nos késik,van halvány csik,mellbimbo keményedés....ezek igencsak arra utalo jelek....szerintem csinálj egy másik tesztet,s kérj 1időpontot a dokihoz, ilyenkor még hüvelyi UH-val nézi,még nemlát semmit,csak a petezsákot látná,abbol meg ö már megtudja mondani mi a helyzet!!!

Remélem azért tervezett a baba,akarjátok.....

Sok boldogságot... Üdv 15heteske

2008. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most még hiába várnál,nem látna semmit még uh-val.

Ennyitől csak elkeserednél.

Ha nincs semmi panaszod ráérsz 2 hét mulva orvoshoz menni,akkor előtte érdemes még egy tesztet csinálni és magaddal vinni.És már az uh-val is többet látnak.

De ha vérzést tapasztalsz,akkor azonnal irány a doki!!

2008. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a várnál helyett mennél-ezt szerettem volna írni,bocs
2008. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

Remélem lesz pocak lakó:-)

2008. okt. 29. 08:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek szedjem az elevitet? Ártani nem árthatok vele, ha nem is lesz baba?
2008. okt. 29. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtat szedheted,vitaminra szükséged van!Ha más nem a következő babához!De szorítok,hogy most légy babás!
2008. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!