Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben a gumi lecsúszott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben a gumi lecsúszott a barátom péniszéről, szerencsére azonnal észrevette és megszakítottuk a közösülést. Ennek ellenére előfordulhat, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
A körülmények: Most vesztettem el a szűzességem.Barátommal vásároltunk Lifestyles óvszert,és úgy döntöttünk ki is próbáljuk. ;) Volt egy hátráltató körülmény azonban...aznap kellett volna megjönnie a menzeszemnek (de olvastam hogy citromlével elnapolható a mensi és két napig citromlevet ittam) -> és így nem jött meg. :D Most viszont (egy nappal az együttlét után) alhasi fájdalmaim vannak és a melleim is feszülnek (mint menstruáció előtt).Ez valóban a menzesz előjele lenne vagy lehet a terhesség jele is?Nagyon pánikba estem... (17 éves lány)
2008. márc. 12. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj, állítólag az idegeskedés is késleltetheti a menstruációt. Egyébként ha aznap kellett volna megjönnie, akkor nem kell aggódnod. Nyugi!
2008. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha pánikba estél, akkor sürgősségi fogamzásgátlást javaslok.

Egyébként, ha egyből észrevette, valamint közvetlen menstruáció elött vagy, akkor szerintem nem valószínű, hogy teherbe estél volna.

2008. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen még többen írjatok véleményt!!!!! :D
2008. márc. 12. 18:22
 4/9 anonim válasza:
100%
Tuti h nem vagy terhes!!!!!!!!!!!!Én is 17 éves vagyok és én is voltam már iylen helyzetbe nem is egyszer!!Ne aggódj..nem lesz baj..
2008. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez januárban volt,szintén Lifestylesel...(spermicides).Én rohantam sürgősségire,ám nekem a közösülés elött 10 perccel jött meg!De én rohantam tabiért,és kaptam is (Rigesoft).Ne pánikolj,úgynézki meg fog jönni!Sok szerencsért hozzá!Ha gondolod írj levelek szívesen válaszolok!Puszy
2008. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A terhesség jelei nem jelentkeznek ilyen hamar. És te is írtad, hogy olyan mint menszi előtt, tehát hamarosan menstruálni fogsz, szóval nyugodj le és akkor tuti meg fog jönni. Nekem is volt ilyen hogy aggódtam a terhesség miatt, késett is vagy 3-4 napot, de mikor lehiggadtam meg is jött. Egyébként ilyenkor picike az esélye a teherbesésnek, közvetlenül menszi előtt.
2008. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes, mert a terhesség előjelei csak x idő után(kb 21nap) mutatkoznak meg.
2008. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tuti nem lehetsz terhes! Egyébként meg egy nőnek peteérése általában 2 menzi közt félúton van! Amúgy is az ember hajlamos beképzelni a tüneteket magának mert pánikol! én bemennék a helyedben egy drogériába vagy gyógyszertárba,és vennék tesztet,ahelyett hogy rágódnék rajta!
2008. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megoldódott mindenkinek köffi ^^
2008. máj. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!