Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Hetvegere nem...

Lehetek terhes? Hetvegere nem varom,17en volt peteeresem (ovuteszt latta), probalkoztunk is minden erovel.

Figyelt kérdés
Ma este sajnos kezdtem barnazni, bar a hasszurka volt egesz heten. Olyan mitha meg akarna jonni. Mikor teszteljek? Annyira izgulok! Mar januartol probalkozunk nem nagy sikerrel:-(. Koszi nektek, sok erdekeset olvasok a lapon;-)))
2008. okt. 28. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 17-én volt a peteérés, tegnap este kezdtem pecsételgetni, ma már intenzívebben, holnap meg meg fog jönni. :-(

Tapasztalatból mondom, kérj beutalót a meddőségibe, január.. letelt az 1 év. Nagyon alaposak a vizsgálatok, odafigyelnek az emberre, segítenek, és tényleg.. le a kalappal előttük. Mi ma voltunk ott, és megnyugodtam, mert december közepére eredmény van, tudni fogjuk, hogy mi az amiért nincs még babánk. Ha azt mondják, hogy semmi baj nincs, megnyugszunk és szorgalmasak vagyunk, ha meg van gond, jobb ha minél előbb kiderül minden és kezelik. Ma nagyon megható volt ott lenni, 10 percenként jött ki a hátsó szobából 1-1 ember zokogva az örömtől: VÉGRE SIKERÜLT!

2008. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, rendes vagy.Sajnos kulfoldon elunk, itt "lazabban" veszik. De azert meg remenykedek... Nektek sok sikert, szoritok, hogy mihamarabb sikeruljon:-)). Koszi meg egyszer a gyors valaszt
2008. okt. 28. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
31-én már tesztelhetsz, drukkolok!
2008. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!