Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm háziorvosa szerint...

A barátnőm háziorvosa szerint sérült a méhe a barátnőmnek és emiatt nem lehet terhes?

Figyelt kérdés

Nos, 17 éves korában megerőszakolták. És a háziorvosa szerint, mivel sérült a méhe így nem is lehet gyerekünk.

Valakinek van valami tippje, hogy mégis mivel tudnánk megpróbálni?

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. és további szép napot!



#terhesség #teherbeesés #terhességi problémák.
2018. márc. 25. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos ezt honnan tudná? Nőgyógyászhoz kell menni.
2018. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
én személy szerint nem tudok elképzelni olyan behatolást amitől károsodik a méh. Azt el tudom képzelni, hogy az erőszakot követő abortusz (már ha volt) okozhat ilyet. Viszont ne háziorvoshoz menjetek, hanem nőgyógyászhoz. Mióta próbálkoztok?
2018. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
nincs olyan, aki ezt a háziorvossal beszélné meg. MEnj tanulni.
2018. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 2 terhesseg befejezesem, mehenkivulim is, kivettek ezt azt, es megis teherbe estem ujra.De gondolj a császárra ott konkretan a mehfalat szetvagjak, megis ujra terhes lehet a no..De nogyógyásszal kellene konzultálni amugy, nem a hazidoki szakterulete.
2018. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teherbe esett akkor. Csak elvetélt.

És ezzel rágom a fülét hogy menjen el de valahogy eddig nem sikerült a tudatáig eljutnia.

2018. márc. 25. 13:07
 6/7 A kérdező kommentje:
egy kb egy hónapja
2018. márc. 25. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de addig ne akarjatok gyereket, amíg nőgyógyászhoz sem hajlandó elmenni.

Egyébként a háziorvos honnan tudná? Még ha el is vetélt, volt műszeres befejezése, ki is lyukasztották esetleg a méhét, még akkor is simán teherbe eshet, és előre kijelenteni olyat, hogy tuti nem, óriási baromság.

Ilyenekből szokott az lenni, hogy "azt mondták nem lehetek terhes", aztán érdekes módon mégis csak az lesz, aztán sír, hogy ő nem is akar gyereket még.

2018. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!