Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van lentebb az embernek...

Mikor van lentebb az embernek a méhe, ha terhes vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Mára vártam volna, de nem jött meg. Nem tudom elviselni a betétet, ezért tampont raktam fel. Mikor felnyomtam, akkor mintha valamibe beleütközött volna, jobb oldalon egy kicsit belenyilalt. Szerintetek?

Hogyha terhes vagyok, akkor nem baj, hogy tampon van fent?

Köszi


2009. jún. 18. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a nők többségénél terhesség esetén a menstruációhoz közeledve a méhszáj kemény, zárt és nagyon magasan van. Ez logikus is mert, minél fentebb van annál jobban védi a babát a fertőzésektől. De ez nem minden terhességnél van így vannak kivételek.

A tampon szerintem nem hiszem, hogy ártana, de azért kérdezz meg valami szakértőt.

2009. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most egy kicsit elkeseredtem:(
2009. jún. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!