Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek igy terhes? SOS...

Lehetek igy terhes? SOS (lentebb a magyarázat)

Figyelt kérdés
A történt egy kis baleset elszakadt az ovszer. De vettünk eseményutánit..és ahogy bevette másnapra hát gumi nélkül hatoltam be de csak egy pillanatra és utána vettem is ki..nem mentem el benne.
2011. márc. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Betetted, kivetted, nem mentél el benne. Szóval Te vagy a pasi.- ebből következik, hogy nem lehetsz terhes...
2011. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Most akkor te fiú vagy vagy lány?

Nem valószínű, hogy terhes lett/él.

2011. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Úgy tűnik,a kiszakadt óvszer sem hozta meg az eszeteket..Kísérletezzetek még egypárszor,és tuti a siker!
2011. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok ! csak kérdeztem hogy lehet-e terhes! ugy hogyha bevette a 72-órást. Nem kellene bunkoskodni mert ti sem vagytok szentek.
2011. márc. 8. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdés: Lehetek igy terhes?- aztán elmeséled, hogy nem mentél el benne... na, ez volt fura.

és hogy ki mennyire "szent", azt meg Te messziről nem tudod, drága... szemembe nem mernéd mondani, csak így ugrálsz nagyokat.(nohogy beverd a fejed)

2011. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem...
2011. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hello,


azt mondanám, hogy nem valószínű. A 72 órás tabletta eléggé erős hormontartalmú gyógyszer, aminek beszedése után elvileg

megjön a menstruáció. Szóval hamarosan a barátnődnek is meg fog jönni.


Azonban én sem vagyok jós és senki sem az. Semmi sem biztos és nem is tudom mi garantálhatja a teljes esélytelenséget....


Vannak helyzetek, amikor kicsi rá az esély, pl. mensi előtt közvetlenül, stb...de a helyzet az, hogy a "kicsi az esélye" nem egyenlő a nullával! Ezen érdemes elgondolkodni!


Remélem nem lesz baj, és ezentúl használjatok valamit amíg nem akartok gyereket.

2011. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!