Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaha terhes barátnőm,...

Lehet valaha terhes barátnőm, ha kicsi a méhe és visszahajló?

Figyelt kérdés
Ma mesélte, hogy a doki mondta neki, hogy soha nem lehet gyereke. Valaki volt már így??
2013. júl. 14. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ne mondjuk hogy soha, hanem nehezebb teherbe esnie.

Nekem is hasonlót mondtak, mégis szinte azonnal teherbe estem.

2013. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is ilyen, mégis 3 gyereket szült!
2013. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire kicsi. Ismerek nőt, aki ez miatt mindig elvetélt. A hátrahajló miatt teherbe tud esni.
2013. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy azért az, hogy "kicsi", igen relatív. Lehetséges, hogy van olyan mérték, ami már nagyon kóros, de nem hiszem, hogy egy orvos véleményére kéne alapozni. Nekem is visszahajló méhem van, a 3. védekezés nélküli hónapban meg is fogant a kislányunk. Szóval, nem mondom, hogy nehezen fogant volna.
2013. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van, mégis nagyon könnyen teherbe estem mindegyik gyermekemmel. A kis méhnél sem mindegy, mennyire kicsi. Én el mennék másik dokihoz is.
2013. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kicsi? Nekem pont most mérték 41 mm vagyis 4 cm. Ez most kicsinek számít?
2013. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a tesómnak is ezt mondták, 2 gyereke van, hamar összejöttek. Amúgy mindenkinek kicsi, aki nem terhes. A terhességgel majd megnő.
2013. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem aztán igazán kicsi, és hátrahajló a méhem, mégis két gyönyörű kisfiam van. :) Mondjuk megszenvedtem mindkét terhességet, de megérte.
2013. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes elmenni másik orvoshoz most, még akkor is ha nem pont most aktuális a gyermekvállalás. Kérjétek ki másik szakember véleményét. Ha egyértelműen kizárják a teherbeesés lehetőségét, akkor időben el tudtok kezdeni egy örökbefogadási procedúrát, illetve időben átgondolhatjátok mit szeretnétek.


A lényeg, nem szabad kétségbe esni, nem az a ti gyermeketek, aki a véreteket örököli, hanem az akit ti neveltek, szerettek, óvtok, féltetek, formáltok.


Kitartást és sok sikert kívánok nektek az élethez!

2013. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!