Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden jelem megvan arra,...

Ha minden jelem megvan arra, hogy terhes vagyok, kivéve a mentruáció elmaradása, mikor tudok tesztelni, hogy mutassa is?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem teljesen értem. 1. késik, 2. még nem jött meg vagy 3. megjött? 1. Pár napos késés után már érdemes tesztelni. 2. Várd meg a néhány napos késést. 3. Bármikor, még így is van esély a terhességre. Viszont bármely esetben negatív teszt még nem garancia arra, hogy nem vagy terhes. Szerintem ha most rögtön csinálsz egy tesztet és pozitív, akkor hurrá, egyébként menj orvoshoz ultrahangra.
2007. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
én vagyok a kérdező.Úgy volt,hogy 2 hete érzem a terhesség jeleit.Először az első napokban 4 napig alig ettem pár falatot.Aztán hirtelen mindent megkívántam.Hétfőn kellett volna megjönnie,és most van jóval kevessebb vérzés mint máskor.(szinte csak barna folyás és más terhességi jeleim is vannak).Mit tegyek?
2007. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nődokihoz, pontosabb választ tud adni (vérvétel, uh) mint a tesztek.
2007. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj tesztet és menj orvoshoz. Ha vérzés nem a normál mennyiség, lehetsz terhes.

Uh, az a biztos

2007. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!