Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mens. elott 1-2nappal 36.8...

Mens. elott 1-2nappal 36.8 hö. Nem tul alacsony ahhoz, hogy babŕs legyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A peteérésed előtt mennyi volt a hőd? Nem alacsony a 36,8 ha előtte kevesebb volt.
2008. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen alacsonyabb!36.4korul volt.De mindenkinek azt olvasom itt,hogy37,5meg ilyenek:(
2008. okt. 28. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Van , akinek nem megy fel 37-ig sem , mégis babás. Nekem is csak 36,8-37,0 között mozog , söt olvastam a babatervezők oldalán olyanról is . akinek ennél is alacsonyabb. A lényeg , hogy a peteérés előttihez képest 2-3 tized fokkal legyen magasabb és ne essen le a második szakaszban. Van remény !!
2008. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal ne foglalkozz, hogy másoknak magasabb. Az a lényeg, hogy az átlaghődhöz képest magasabb. A ciklus felében van egy átlaghőd, aztán leesik, és utána elkezd emelkedni. A 36,8 magasabb mint a ciklus első felében, mostmár az a lényeg, hogy így is maradjon. Nekem a menszi reggelén szokott leesni a hőm! Remélem neked fent marad!
2008. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!