Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esik le a hőm ha...

Miért nem esik le a hőm ha nem vagyok terhes, és még a menzim sem jött meg? Már lassan két hete késik.

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál és nem látott terhességet. Egy hét múlva vissza kell mennem. Ez volt az első closti kúrám.

Itt a görbém :

[link]


2008. okt. 28. 12:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

37,2-ős hős. Szerintem nyugodtan tesztelj, nem véletlenül van fent a hőd :)

Szorítok neked:)

2008. okt. 28. 20:25
 12/14 anonim ***** válasza:
37.2 hős, én ajánlottam neked a tesztet, és még mindig azt mondom hogy tesztelj. Nagyon bíztató a hőd, főleg ha ugyanabban az időben méred, a topiknyitó sajna nem ugyanabban az időben méri, fél óra eltolás is jelenthez 2-3 fokot. Merj tesztelni 37.2-s, mert így egész végig azon fogsz rágódni hogy vajon terhes vagy-e. Van nekem is pco-s ismerősöm, sőt ráadásul még a nyálkahártyája is vékony, és épp azon kesergett milyen vizsgálatra megy, és előtte csinált tesztet mielőtt dokihoz ment, és lám pozitív lett neki, pedig nem is számított rá! Merj tesztelni és írd meg az eredményt!
2008. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
sziasztok! én vagyok a 37.2 hős. ma teszteltem, és egy erős, meg egy hhlvány csíkom van, amit először azt hittem bebeszélek, de a férjemre kérdezve ugyanezt látta. szóval egyenlőre még midig nem tudom mi a helyzet, nem is merek remélni, inkább érjen kellemes csalódás.a hőm még mindig változatlan. aranyosak vagytok a válaszokért!!!és a szorításért. nektek is sok siket!
2008. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tutira baba! Nagyon örülök, vigyázz magatokra!!!!!!!!látod hogy érdemes volt?:))))) Sok sikert és boldog babavárást kívánok, én ajánlottam neked a tesztelést én neveztelek el 37.2-s hősnek, most már babás vagy:))!!!!
2008. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!