Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzim, bár csak...

Késik a menzim, bár csak pontosan akkor mondhatom ezt, ha ma sem jön meg, mikor merjek tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Félve kérdezem,mert a 27.napon pontosan megszokott jönni,de az tegnap volt(fél éve mindig ekkor jön meg,a fogamzásgátló elhagyása után így állt be)előtte is 28 napra megjött.

Még ma is megjöhet,de nagyon meglepődtem hogy nem jött meg tegnap,igazándiból szinte semmit sem érzek,néha olyan menzesz érzést de ennyi.Kicsi maszatolásom volt,de ennyi.A párommal csak október 4.-én voltunk együtt(elméletileg 7.-én lett volna a peteérésem).Mit gondoltok?


2010. okt. 21. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, akkor várj 1-2 napot és reggeli első vizeletből tesztelj, ha addig nem jön meg. Én nem biztos, hogy bírnám... :) Szóval irány a patika és holnap reggel lehet próbálkozni. A Gravi hcg tesztet tudom ajánlani. Írd meg mi lett az eredmény!!!


Nagyon szorítok, hogy baba legyen!!!!

2010. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom!Van itthon egy 10-es érzékenységű tesztem és ha holnapig nem jön meg úgy gondoltam holnap reggel megcsinálom!
2010. okt. 21. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:

hát én nem bírnám ki reggelig.

nekem a nemvárt napján 25-ös teszt igencsak kimutatta!!

hajrá, csináldd meg és megnyugszol. jobb a biztos, mint a bizonytalan.

én szerettem tesztelni, 2x szültem :)

én nagyon szorítok neked!! majd írd meg mi lett!

2010. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minél később tesztelsz, annál biztosabb eredményt kapsz. Én azért várnék még vagy 5 napot a teszteléssel és azt is reggeli első vizelettel csinálnám meg. Nem szeretek csalódni, ezért inkább minél később csinálnám. Addig amíg nem jön meg, meg jó arra gondolni, hogy lehet, hogy baba van. Sok nőnek nem mutatja ki a hcg-t túl korán a teszt, ezért érdemes az elmaradt mensi után 1 héttel tesztelni a biztos eredmény érdekében!
2010. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 1 nappal már 10es erősségű kimutatta. Igaz halványan, de ott volt a második csík!
2010. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kivárom a holnap reggelt,mert amióta próbálkozunk volt már gyanús jel meg minden,bár késés a menziben még nem.Köszönöm,hogy válaszoltok!
2010. okt. 21. 15:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött!Mindig olyan van ami még nem volt!Köszi a válaszokat!
2010. okt. 22. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!