Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esik le a hőm ha...

Miért nem esik le a hőm ha nem vagyok terhes, és még a menzim sem jött meg? Már lassan két hete késik.

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál és nem látott terhességet. Egy hét múlva vissza kell mennem. Ez volt az első closti kúrám.

Itt a görbém :

[link]


2008. okt. 28. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan sejtésem a diagrammod alapján, hogy nem is akkor volt a pé-d amikor a ciklus.hu behúzta. Szerintem jóval később lehetett, október 10-e körülre tippelnék. De úgy látom, az együttléteket nem jelölted azután, hogy a program behúzta a pé-t. Ha meg úgy van ahogy sejtem, akkor azon a napon, amikor teszteltél, még nem feltétlenül mutatta a teszt, a dolki meg még kevésbé láthatta.


Kár, hogy nem jelölted a méhnyaknyákot és a méhszáj nyitottságát, mert a hőgörbéd kicsit cikk-cakkos, jobban lehetne következtetni a pé napjára.


A ciklus.hu helyett pedig jobban ajánlok neked egy német oldalt, ha kicsit "prüncögsz" németül: urbia.de


Másképp számol, mint a ciklus.hu. csak akkor húzza be a pé lehetséges időszakát ( és nem egyetlen napot! ) amikor már három napja magasabb tarományban van a hőd. A ciklus sajna átlagadatokkal számol, a betáplált ciklusok adatait alapu véve, így sokszor láttam már olyat is, hogy behúzza a pét teljesen egyenletes görbére is!


Egy szó mint száz, szerintem tesztelj még egyet. Hátha pozitív!

2008. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Úgyis tesztelnem kell majd mielőtt visszamegyek jövőhéten. Sajnos nem tudok egy cseppet sem németül, marad a ciklus.hu .
2008. okt. 28. 13:15
 3/14 anonim ***** válasza:
12-én volt a peteérésed a hőgörbe szerint, innen számolj 14 napot, az 26-27. most kellene megjönnie, ha nem jön, futás tesztért, van esélyed rá, a terhességet még a doki se láthatja korai még, tesztelj ma, már ki kell mutatnia, de uh-on még csak 2-3 hét múlva! drukkolok és írd meg az eredményt!
2008. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Viszont ha tényleg 12-én volt a peteérésed, akkor sajna lecsúsztatok róla,de csodák történhetnek:)
2008. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, okt. 11-én volt PÉ-ed, és akkor 11+14=25-én esedékes a mensi, tehát 3 napja késik. Várj még pár napot, és tesztelj újra, lehet itt baba!!
2008. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szia én is ebben a cipőben vagyok. a hőm 37. 2 és nem megy le. menszi késik, de 4 napja, de még nem mertem tesztelni, mert félek csalódnék.remélem nálad baba van a dolog mögött, mert talán mernék reménykedni én is, bár mindjárt megjön érzésem van:-(
2008. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A 37.2-es hő-nek üzenem, hogy tesztelhet, már kimutatja a pozitívat! Jó jel a magas hő és a késés, szorítok:))
2008. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37.2 hős vagyok. a baj, hogy nekem félelmeim vannak, mert pcos vagyok és nagyon kevés az esélyem a teherbeesésre. attól tartok ez a késés, az amikor nekem egyébként sem jön meg magától:-(és megjön érzésem van. ti féltetek már tesztelni? mert én igen félek , hogy már mgint csalódok.
2008. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja, de azért köszi a szorítást!
2008. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat :)

Csak akkor mi van ha negatív a teszt és nincs baba és a hőm fent marad? Akkor mitől van ez?

A teszt eredményét megírom, de az majd csak jövőhéten lesz, várok :)

2008. okt. 28. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!