Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek még a felkészülési...

Mit tegyek még a felkészülési időszakban, amíg nem próbálkozunk élesben?

Figyelt kérdés
Elmentem orvoshoz, hogy megnyugtasson, bártan vállalhatunk babát. Elkezdtem szedni az Elevitet 2 naponta 1 szemet, mert egyébként kevés vitamint viszek be. Rengeteget olvasok a felkészülésről, a teherbeesésről, a terhességről. Készülök lelkileg és testileg is a picire, de alig egy hét telt el a 3 hónapból, nagyon lassan telik az idő, sőt inkább, mintha megállt volna. Esküvőre is készülődhetnék, de a baba téma foglalkoztat igazán. Ti hogyan hidaltátok át ezt az időt?
2007. nov. 27. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sokan esnek abba a csapdába,hogy annyira akarják a babaát és attól nem tudnak teherbe esni,úgyhogy lazíts,élvezd az életet,imádd a leendőbelid,tervezd az esküvőd és gyakoroljatok addig!ez mind csuda szép dolog.nem tudom,hogy mikor lesz az esküvőtök,de addig jobb is ha nem vagy terhes,mert sok feszűltséggel jár összehozni egy lakzit(ami nem jó a babának éa neked sem),na meg így lehet igazán ereszd el a hajamat bulizni a saját,egyetlen bulidban,amikor te vagy a legszebb..
2007. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon dícséretes az alapos tájékozódás, de így látatlanban is úgy gondolom, felkészültél már. Koncentrálj az esküvőre és élvezzétek egymást most a vőlegényeddel, utána már a férjeddel és ne a baba miatt legyetek együtt! Meglesz a gyümölcse! Sok boldogságot!
2007. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!