Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor mondtátok el a...

Ti mikor mondtátok el a szüleiteknek és a családnak hogy babát vártok? 5+1hetes vagyok. *?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szüleimnek 5hetesen

Velük napi kapcsolatban vagyunk, úgy gondoltam, hogy ilYenkor kell magamra/ rám a legjobban figyelni, jó ha tudnak arról mi a helyzet


Anyósoméknak csak orvosi megerősítés után 2 héttel a 8. Hét után.

Bnőknek stb 12. Hét után.. Van akinek még nem 17 hetes vagyok

2018. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Coffelia ***** válasza:

Azonnal :)

A férjem ott volt, mikor teszteltem. Aznap telefonban a leendő keresztanyának, és a legjobb barátnőmnek, aki viszontválaszban elmondta, hogy ő is várja a másodikat.

A szüleimnek csak azért másfél hét múlva, mert a születésnapomat mentünk hozzájuk ünnepelni, és nagy feneket akartam keríteni a dolognak. A férjem készített egy saját tervezésű nagy tagsági kátyát a boldog nagypapák és nagymamák klubjába, aztán lelamináltuk. Óriási hatása volt.

Én egyáltalán nem akartam magamban tartani, babonás se vagyok, és értelmét se láttam. Rögtön fáradt és hányós lettem, fel voltam fújódva, nem akartam kifogásokat gyártani az igazság helyett. Valójában eszembe se jutott a spontán vetélés kockázata, utólag meg arra gondoltam, hogy nekem jobban esik, hogy ha baj történik, akkor a körülöttem lévők inkább tudják, miért hogyan viszonyuljanak hozzám, mint egyedül hordozni. Extrovertált ember vagyok.

2018. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!