Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok meg a szüleitek...

Hogy mondtátok meg a szüleiteknek, hogy babátok lesz? Már nagyon vagynak egy unokára.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék adtak apukámnak egy üveg bort ami apukám nevére volt cimkézve. Azzal a szöveggel hogy tudja mikor nyithatja ki. Apunak rögtön leesett. Aztán a másodiknál meg sógornöm csinált egy képet amin a gólya csörében egy kisbaba. Anyukámnak nem esett le azt hitte csak úgy egy kép. Apuval nekünk leesett egyböl és anyukám még midnig nem értette pedig mi akkor már nagy gratulációba voltunk.
2009. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsony előtt teszteltem, így amikor ajándékozás volt, mondtuk, hogy van még egy ajándék, de majd csak 9 hónap múlva tudják kézbe venni. :) Ők is nagyon vágytak az unokára, volt nagy öröm, ujjongás! Az első babámnál (őt sajna elvesztettem), küldtem anyának egy mms képet a pozitív tesztről. Ő meg egyből hívott, hogy CSAK NEM?!
2009. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én anyukámmal kirándultam, amikor eljött a tesztelés ideje.Titokban megcsináltam,felhívtam a férjem, elmondtam neki a jóhírt, majd anyu kezébe nyomtam a tesztet.
2009. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyukám nem nagyon akart nagymama lenni (persze most ő imádja a legjobban a kicsit), ezért nagyon nehezen mondtam el neki. Már mki tudta a családból, mire végre le mertem ülni vele megbeszélni, h unoka lesz. Apukám viszont nagyon örült, már évek óta mondja, h viszi majd az unokát pecázni, ha lesz, így mondtam neki, h készítheti a botot. :D

Azóta megvan már a baba, kislány lett, amikor kiderült, h lány, mondtam az apukámnak, h remélem, h rózsaszín a pecabot! Azt mondta, nem probléma, a lánnyal is szuperül lehet pecázni! :DD

Te jobb helyzetben vagy, mert szeretnének már unokát.

Én a helyedben vennék vmi képeslapot v egy üres kartont és ráragasztanám az első UH-os képet vmi frappáns szöveggel.

2009. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mi kiscipőt dobozultunk e sok doozba (kicsi-közepes-nagy-még nagyobb) a párom szülinapján, a két nagypapa a kék pár cipő egy-egy darabját kapta, a két nagymama meg a rózsaszínét. kísérőszöveg a gyerek neve (fiú vagy lány név) és, hogy találokozunk a kiírás napja körül.
2009. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyu abban a rendelőben dolgozott, ahova dokihoz jártam. Amikor megtörtént az első UH és kaptam papírt arról, hogy állapotos vagyok, akkor bekopogtam hozzá. Szerencsére egyedül volt. Mikor megláttam én már bőgtem és úgy nyújtottam neki a papírt át. Persze volt nagy sírás-rívás. Aztán persze megeskettem, hogy titkolja (persze apu előtt nem bírta eltitkolni).

Rá egy hétre sikerült összehozni a férjem családját és az enyémet és hivatalosan ott jelentette be a férjem, hogy háromtagú családdá bővültünk.

2009. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Öcséméknél karácsony előtt derült ki. A bejelentés úgy történt, hogy sógornőm vett egy hatalmas plüss gólyát, becsomagolta dobozba, és odaadták a leendő nagyszülőknek mint ajándék. Amikor kibontották, nagy volt a rácsodálkozás és az öröm.
2009. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!