Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok el a szüleitekn...

Hogy mondtátok el a szüleiteknek a nagy hírt?

Figyelt kérdés

Persze mindenki története érdekel de végül is a legjobban azokra vagyok kiváncsi akik "féltek" elmondani, mert nem tudták hogy mit fognak szólni az unokához.

Én 22 éves vagyok és a párommal 6 éve vagyunk együtt és 5 hónapja már együtt is élünk, nem tudom hogy a szüleim mit szólnak majd hozzá... és hát megmondom őszintén tartok is a szitutól.


2009. máj. 28. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi eloszor lefotoztuk a ,,ket csikot'', es boritekba tettuk, es a boritekot betettuk a Karacsonyfa ala. En is feltem tole, mert a szuleim allandoan abban a hitben eltek, hogy legyunk rendben, kifenyesitett teljesen felujitott lakassal elobb, csak aztan johet a gyerek. De megiscsak elso unoka volt, szoval orultek nagyon:-) A masodikat meg eszrevettek rajtam, es azon mar kiakadtak, hogy minek nekunk meg egy gyerek, de amiota megvan imadjak azt is persze, es reklamalnak, ha ritkan dajkalhatjak:-) Szoval mondjanak barmit is, amikor megtudjak, ha nincs komoly gond veluk, akkor imadni fogjak az unokat, az fix.
2009. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!