Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyennek tartjátok a Győri...

Milyennek tartjátok a Győri Kaáli Intézetet? Ajánlanátok dokit?

Figyelt kérdés
Konzultációra mennénk de mennyibe kerül ha valaki tudja kérem írja meg és milyennek tartjátok, hogy megy egy lombik program az elejétől? Sokat segítenének a válaszok.
2010. jún. 4. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb!!!!!!!!!Dr.Körösi Tamást keresd!!!!!!Telefonon időpontot kell egyeztetni!!!!
2010. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Te oda jársz vagy jártál? Tudnál még lombik előtt valami hasznos infót adni? És még annyit, hogy mi tesót szeretnénk de csak így lehet nem gáz, hogy nem vagyok gyermektelen mégis megyek? Annyira félek, hogy ezmiatt probléma lesz.
2010. jún. 4. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak konzultáción voltam ,mert azt mondták,hogy nem lehet másképp baba!De mikor már minden vizsgálat megvolt ,spontán terhes lettem!!!De nagyon aranyosak és segítőkészek voltak addig is!Hívd fel őket nyugodtan és mondd el,hogy második baba lenne!Mindent el fognak mondani!Én debreceni vagyok ,itt is van Kaáli,de valami borzasztó ,ahogy bánnak veled!Azért is jártunk át oda!Vizsont barátnőmnek 4 lombik volt itt Debrecenben,és egy sem sikerült!!!!Elmentek az 5.-re Kőrösihez és már 2 éves a kislegény:)))!Sok sikert Nektek!!!!
2010. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó gratulálok neked. Azért én is reménykedem, hogy mire oda jutok sikerül magától de kicsi az esély. Akkor most megnyugodtam, hogy kedvesek. Köszönöm a válaszaitokat. Sok sikert mindenkinek a babákhoz.Aki gondolja még írjon szívesen veszem.
2010. jún. 5. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!