Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek, ha megjött, igaz...

Teszteljek, ha megjött, igaz nem volt erős, és fájdalmas, de azóta is fent van a hőm (csak a mensi napján esett le)?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs csak,ha leülök érzem, hogy tompán fájdogál a méhem.Tudom abszurd a helyzet, mert ha megjött elvileg nem lehetek terhes, csak a véleményetekre vagyok kiváncsi.Itt a teszt, de nem tesztelnék fölöslegesen.Segitsetek dönteni.Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 25. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok(új belépő) Irjátok meg légyszi, hogy mik lettek az eredmények, mert én is ebben a cipőben járok. 3napja múlt el a menzim, azóta hányinger és szagundor.
2008. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!