Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek az erős...

Mikor teszteljek az erős második csíkért?

Figyelt kérdés

Vasárnap teszteltem, 2 nappal nemvárt előtt. Halvány pozitív lett, mára nem vártam, és szerencsére nem is jött :)

Pénteken tervezek először dokihoz menni (azt mondta, korán mennem kell, mert gond volt velem előzőleg), előtte még szeretnék egyet tesztelni, hogy oda már erősen látszó teszteredménnyel menjek.

Szerintetek melyik reggel hozna erősebb csíkot, akkor, pénteken, vagy akár már a holnapi is erős lenne?

Nektek nemvárt után hányadik napon volt már szépen látható a második csík?


2011. márc. 8. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

a nemvárt után 1 nappal és a másiknál a nemvárt után 4 nappal. GraviHCG teszt volt.

Gratulálok!!vigyázz magatokra.


2 kisfiú anyuja (16 hónapos és 33 hónapos)

2011. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 8. 17:34
 3/5 Alinaaa ***** válasza:

Ha már ott a két csík akkor mindenképp pozit. Nekem mind a kettőnél halvány volt és a sógornőmnél is. Es mind a ketten a második babánkat várjuk.

Ugyhogy Gratula.:)

2011. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján délután a Medi-lab erős volt, de az X-epil még reggel is halvány. Ez teszttől is függ.
2011. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csík az csík és kész! Gratula!
2011. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!