Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue és One minute teszt...

Clearblue és One minute teszt halványan pozitív lett. De a Corax negatív. A hőm 37 és mára nem vártam. Mikor teszteljek újra hogy tuti legyen (erős csík)?

Figyelt kérdés
Még nem merem elhinni mert kicsit fájdogál a hasam és mindíg azt hiszem mintha megjött volna. Folyásom egy hete nagyon sok, fehér volt de most szinte nincs. Csak aggaszt hogy fájdogál a hasam és a derekam. A cicim nem fáj csak olyan mintha kicsit csúcsosodott volna (így nőtt kicsit).
2008. nov. 16. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, a halvány pozitív is pozitív, nekem kb. késés napjától számítva az 5.napon lett erősen pozitív, és végig görcsölt a hasam, mégse jött meg szerencsére! A hőd jó hogy fenn van, biztos babóca lesz!! Gratulálok!
2008. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor kb csütörtökön tesztelek újra. Remélem hogy nem fog megjönni. Nagyon rossz ez a bizonytalan érzés.

2008. nov. 16. 14:57
 3/7 anonim válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de én két hete jártam így.a corax pozitív lett.utána negatív.és majdnem 1 hét múlva megjött.

de szorítok neked h babóca legyen.:)

2008. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem a Corax negatív lett. Hát remélem azért még lehet baba belőle.
2008. nov. 16. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! A CB és az One step sokkal megbízhatóbb mint az a ratyi corax!! Szóval graaatu!! :) Szerintem reggel neked válaszoltam egy másik kérdésben! :) Pusza!

A.

2008. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kisbabához! :):):)
2008. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Nagyon boldog vagyok. De azért pár nap múlva csinálok egy újat hogy tuti legyen!
2008. nov. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!