Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek, ha megjött, igaz...

Teszteljek, ha megjött, igaz nem volt erős, és fájdalmas, de azóta is fent van a hőm (csak a mensi napján esett le)?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincs csak,ha leülök érzem, hogy tompán fájdogál a méhem.Tudom abszurd a helyzet, mert ha megjött elvileg nem lehetek terhes, csak a véleményetekre vagyok kiváncsi.Itt a teszt, de nem tesztelnék fölöslegesen.Segitsetek dönteni.Előre is köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 25. 10:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És amit elfelejtettem, hogy rendkivül bőséges a folyásom.Ey normális mensi után 1 héttel?
2008. okt. 25. 10:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Én pont ebben a helyzetben vagyok mint te én nem merek tesztelni mert félek a csalódástól,ha terhes vagy mennyi idős lehet a baba?

Nekem is megjött rendesen de nekem viszont tüneteim is vannak hányinger émelygés és olyan dolgoktól undorodom amiktől eddig soha!remélem kimamák vagyunk,én nem tétováznék ha itt lenne a teszt de nem én nézném meg az eredményt az tuti inkább a páromra bíznám!

Szorítok neked hogy baba legyen ,és jó egézséget kívánok!

2008. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a jókivánságot neked is kivánom hogy babás légy!Nekem most van egy hete hogy megvolt a mensi, de azóta is érzem a méhem úgy fáj és a hőm is igen magas 36,9-37 minden reggel, ami nem jellemző a ciklus első felében(ált. 36,3- 36,4 szokott lenni).Én sem merek tesztelni mert félek az egy vonaltól.Ird meg mi lett nállad, vagy irj privit.Ha én tesztelek megirom nekd priviben az eredményt!
2008. okt. 25. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld meg a tesztet. Van hogy a nőknek megjön pedig terhesek. Én biztos megcsinálnám. Majd írd meg hogy mi lett!!!!!

Szurkolok nagyon!!!


Ja és reggeli első vizeletből tesztelj!!

2008. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bisztatást,lehet megcsinálom,bár a férjem nagyon ellenzi szerinte - lesz és csak feleslegesen fogom felzaklatni magam vele.Hátha álmodok vmit és veszem a bátorságot!
2008. okt. 25. 22:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Na megcsináltad? Mindenképp írd meg az eredményt, mert én is hasonló helyzetben vagyok!

Én biztos nem bírnám ki, hisz ha negatív lehet hogy csalódott leszel de nem fogsz álmodozni és feleslegesen reménykedni, hogy az vagy, hanem készülhetsz a következő pé-re. Ha pedig pozitív, nagy lesz az öröm!

Utolsó válaszoló!

2008. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2008. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szia.Nem teszteltem, mert gondoltam várok még hátha lesz valami tünetem.Te a ciklkusod hányadik napján vagy?nem lenne kedved irni privit?
2008. okt. 26. 12:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Reggel megmérem a hőmet és ha változatlanul nagy megcsinálom!
2008. okt. 26. 12:04
 10/11 A kérdező kommentje:
- :(
2008. okt. 27. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!