Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 vagyok és (fiu) van bartánö...

14 vagyok és (fiu) van bartánöm fél éve és lefeküdtünk, nem is 1x de nem védekeztün az utolsonál és sajnos elmentem, lesz ebbböl valami?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá esélyed, pontosan ezen a módon történhet meg a fogantatás.
2008. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

í. j.

előbb kellett volna gondolkozni.......

nagy mákotok lesz,ha éppen nem találtál be........

belegondoltál-belegondoltatok mi lesz ha mégis lesz baba..... 14évesek vagytok........

2008. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a napokban történt esetleg még esemény utáni tabit kéne bevennie a barátnődnek! Ha nem, akkor vártok szépen és imádkoztok, hogy ne legyen belőle "valami"! Elég felelőtlenek vagytok,14 évesen aktív szexuális életet éltek, azért valami megbízható védekezési módszer kéne, mert ez így nem oké, előbb-utóbb bajba kerültök!
2008. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!