Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-e körül volt peteérésem......

11-e körül volt peteérésem... Ma kíváncsiságból teszteltem és sajnos negatív lett. Akkor már bizti nem baba?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom a menzimet. Szerintetek még lehet baba, vagy eléggé valószínű hogy ez a teszt reális lehet? Tudom hogy korán teszteltem, de nagyon kíváncsi voltam, most meg persze elkenődtem...
2008. okt. 21. 07:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

szia.

én is beálhatok hozzátok a sorba? én is szombat és hétfö között nem vérom/ 26-28 naposak szoktak lenni a ciklusaim/. nekem isugyanazok a tüneteim vannak mint neked és "hasonló cipöben járok"-nak :-D

én ma csináltam egy ujabb lh tesztet mert azt mondják az már elöbb kimutatja a terhességet-joslo tesz. hát nekem negatív lett. majd meglátjuk, kiváncsi vagyok nektek sikerül-e. nagyon szoritok. ja még annyit hogy nekem már van egy 7 éves fiam, aki elsöre összejött. tehát van ilyen. sok sikert. m,ajd irjátok meg ha teszteltek. :-)

2008. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hello. En voltam a 4.hozzaszolo, vagyis a "hasonlo cipoben jaro". :D Tegnap este (csutortok) teszteltem,nem birtam varni vasarnapig, akkor lettem volna a 28.napon, igy mar a 25.nap estejen csinaltam tesztet ESTI pisibol, ennek ellenere ket csikos lett a tesztem. Napra pontosan tudom, hogy a fogamzas okt. 11-en jott ossze, tehat matol visszaszamolva csupan 13nappal ezelott. :D :D Szurkolok, hogy neked is (kerdezo) osszejojjon. Dobj privit, ha kivancsi vagy valamire. :D :D :D
2008. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!