Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-e körül volt peteérésem......

11-e körül volt peteérésem... Ma kíváncsiságból teszteltem és sajnos negatív lett. Akkor már bizti nem baba?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom a menzimet. Szerintetek még lehet baba, vagy eléggé valószínű hogy ez a teszt reális lehet? Tudom hogy korán teszteltem, de nagyon kíváncsi voltam, most meg persze elkenődtem...
2008. okt. 21. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj előre. Várd meg a nemvárt menzi napját és csak azon a napon vagy az után tesztelj. Ilyenkor ha terhes vagy még nagyon kevés a HCG a szervezetedben, de ez minden másnap megduplázódik. Kitartást! Szorítok neked!

6 heteske

2008. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát reménykedek, bár kicsit elkenődtem, mert nagyon várjuk...
2008. okt. 21. 08:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnálom, hogy elkenődtél, de - tudom nehéz - légy egy kis türelemmel még, addig vegyél még terhességi tesztet! Nekem is így volt, hogy vasárnap nem kellett megjönnie, és én is türelmetlen voltam és már csütörtökön csináltam tesztet, ami halványan pozítiv lett, de a biztonság kedvéért vasárnap reggel is csináltam tesztet (olyanok voltak a napok, mintha évek teltek volna el olyan lassan mentek) és akkor már erősen látszódott mind a két csík... boldog vasárnapunk volt:-)

Írjál majd a fejleményekről!:-)

Szorítok:-)

7 hetes kismama

2008. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Rettenetes korán teszteltél még! 11+14 nap tehát 25-én kellene hogy megjöjjön ha tényleg volt 11-én peteérésed, tesztelni 26 vagy 27. tesztelj! Hamarabb semmiképp, mert nem mutatja ki!
2008. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat! Igyekszem türelemmel lenni jövő hétfőig, hátha... Remélem hétvégén nem jön meg... Na de végülis, ha most nem sikerült, talán majd jövő hónapban... :-) Nektek boldog babavárást!
2008. okt. 21. 08:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanebben a cipoben jarok!!!!!!! Hihetetlen!!! :D


Pont ma van 10napja hogy volt PE, meg akcio es vasarnapra nem varom a mensit. Neked van valami folyasod/huvelyvaladekot, vagy mensis erzesed? Nekem neha van valami, de aztan elmulik. Ma vagyok a 23.napon, tehat a mensi kizarva.

2008. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves hasonló cipőben járó :-) Van néha hasszurka, meg pici görcsök, meg sűrű fehér folyás... (brrrrr...), de kezdem már azt hinni, hogy csak az agyam generálja a tüneteket, mert annyira szeretném... :-) Persze remélem hogy nem így van ,és ezek a dolgok jelentenek valamit...meg nagyon fáradt vagyok egyfolytában, pedig alszom eleget. Neked vannak tüneteid, vagy megérzéseid? Kíváncsi vagyok, hogy megjön e a hétvégén...Remélem a mai tesztelés csak azért nem mutatott + t mert még korai volt... Várok...türelmetlenül!
2008. okt. 21. 10:40
 8/12 anonim ***** válasza:

(hasonlo cipoben jaro :D ,de jo becenevem lett :D)


Nos, igen, nekem is ezek vannak!!!! Marmint neha ez a mensiszeru erzes, meg a folyas. A faradtsagra en nem alapozok, mert en mindig az vagyok amugy is, hiaba nem vagyok vashianyos es minden vereredmenyem tokeletes. :D Szoval ezzel kapcsolatban nem nyilatkozok. Te mikor akarsz tesztelni, majd vasarnap??? Nem tudom ,de sokszor van olyan erzesem, hogy most osszejott. :D Aztan majd meglatjuk.........probalom ugy felfogni, hogy ha osszejott az is jo, ha meg esetleg nem ,akkor majd legkozelebb, annal kesobb lesz hanyos, hanyingeres idoszakom, amit nagyon nem varok. :D Minden rosszban van valami jo! :D Feltetlenul ird meg, hogy ha meg lesz addig mas tuneted, meg majd a teszt eredmenyet is. Apropo, milyen tesztet fogsz hasznalni? Nekem van egy Lily, meg 2darab First Response ami allitolag mar mensi elott 5nappal kimutatja, ha van baba.

2008. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ugye, jó a becenév? :) Hát én ma reggel egy Lilly-vel teszteltem... ami ugye negatív lett... HA nem jön meg, akkor hétfőn tesztelek...addig kibírom valahogy... :) Ha megjön akkor majd legközelebb, hátha nagyobb szerencsénk lesz. Ok, írok ha lesz újabb tünet... vagy jel... :-)

Ti mióta próbálkoztok?

2008. okt. 21. 10:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegulis mi meg csak most kezdtuk el, ezert kicsit erdekes lenne, ha elsore osszejonne, de ugye a remeny hal meg utoljara. :D Probalok nem ragorcsolni, de a napok olyan lassan telnek .... :D :D :D
2008. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!