Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben hány napos a...

Ebben az esetben hány napos a ciklusom? Mikorra várható a "nemvárt"?

Figyelt kérdés

Tabi elhagyása utáni első menstruáció 28 napra, majd 62, 38, 30 nap.

Most a 35. napnál járok, de semmi jele se babának, se a menstruációnak.


2010. máj. 26. 17:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincs PCO-m, semmi jel nem utal rá, és UH-n sem mutatták ki (akkor voltam mikor 62 napra jött meg)!
2010. máj. 26. 17:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Na,már most ezt azért nem értem,mert a babának,nem feltétlenül kell,hogy jele legyen,a mensi elmaradásán kívül. Vagy csináltál már tesztet,ami negatív lett,és erre írtad,hogy nincs még jele se a mensinek,se a babának?
2010. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem csináltam tesztet, mert nem akarok csalódni. Ezt már jópárszor megtettem. Csak fogalmam sincs, hogy mikorra várom , amit nem várok...

Ha tudnám, hogy 5-6 nap múlva megjönne (biztosra) na akkor rá mondjuk 1 héttel már tesztelnék.


De ti mit tanácsoltok? Ezért tettem fel a kérdést.

2010. máj. 26. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom, hogy most hány napos lesz a ciklusod, de szerintem evvel a problémával dokihoz kellene menni, mert ez hormon gond is lehet, mert ez már az 5. gyógyszermentes hónapod.
2010. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az nem számít, hogy nekem sosem volt rendszeres? Tehát serdülőkorban is ilyen rendszertelen volt!

Megijesztettél a hormongonddal.

2010. máj. 26. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, én most gyógyszer utáni 13. hónapban vagyok, a múlt hónapban jött meg először normálisan és pé is volt, ezt tudom mert mérem magam (hő és néha ovuteszt, nyák), most úgy néz ki talán újra jó lesz....
2010. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.én is így vagyok ezzel.december végén hagytam abba a gyógyszert és nekem eddig 47,48,majd 38 napra jött meg.most én sem tudom hogy mikor tesztelhetek majd. de szerintem tesztelj egyet ha már egy hete nem várod. szurkolok neked.
2010. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is drukkolok Neked :-)

Köszönöm a hozzászólásokat!


Remélem nekem nem kell várni 13 hónapot, hogy megtudjam mikor rendeződik a ciklusom, inkább legyen baba hamar :-DDD

2010. máj. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!