Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden tünetem megvan, de...

Minden tünetem megvan, de lehet, hogy mégsem baba?

Figyelt kérdés

Október 11én volt menszim utóljára. Júliusban hagytam abba a gyógyszert, mert babát szeretnénk a férjemmel. Ezek után volt mindenféle köztes és más vérzésem is, kb. két hetente véreztem, de legtöbb, hogy 35napon belül mindig volt valami, most viszont okt.11óta semmi. Ma van a 44.napom. Igazából még nem is álmodoztam azon, hogy ilyen rendszertelen vérzések után van remény, hogy peteérésem van, ugyanis használok ovuteszteket meg mindent, amit lehet, hőmérő, de semmi. Szóval múlt hét keddig nem gondoltam, hogy teherbe eshetek. Vizsont akkor volt egy erős mensrtuációs görcsöm. Egész nap jártam a wc-re , de semmi... Teljesen olyan volt, mintha menszim lenne, másnap megint éreztem kicsit, de azóta se semmi... Aztán pár nap szünet után hirtelen hányingerem lett, volt, hogy egész nap nem tudtam enni, és akkor belegondoltam, hogy lehet, hogy terhes vagyok. Nem tudok szabadulni a gondolatttól, és nagyon félek a csalódástól. Azóta se kívánom a kaját, folyton fáj a petefészkem, fehéres, túró-szerű, de szagtalan folyásom van. És 3napja iszonyúan feszít és fáj a mellem, mintha izomláz lenne benne, a mellbimbóm mindig kirajzolódik és a fehér kis pöttyök is megjelentek a bimbó körül, és az erek is látszanak a mellemnél. És ami a legborzasztóbb, hogy nagyon ingerlékeny vagyok szegény párommal is, akit úgy imádok, hogy még sose beszéltem így vele... A hőmet mérem. 4napja 37 , ma pedig 37.1 volt. Állandóan úgy érzem, mintha hőemelkedésem lenne. Szóval ilyen erős tünetek miatt már 3tesztet is csináltam., és tegnap előtt elmentem orvoshoz is, de nem látott semmit, legalább semmi kórosat sem. Azt mondta lehet, hogy baba... Én belül egészen máig biztos voltam benne, de ma belegondoltam,hogy ezek a tünetek meglehetnek annál is, aki menstruálni fog... Az egyik ismerősöm ma azt mondta, hogy neki is fáj nagyon a melle, mielőtt megjön. Én még sosem éreztem, a gyógyszer előtt se... Nagyon kétségbe vagyok esve. Vánszorognak a napok, és már 10napja ideg beteg vagyok, mióta az első hasgörcsöm volt. Van valami olyan jel, ami más, mint mint menszi előtt? Ami egyértelműen kizárná, hogy nem menszi előtt vagyok? Talán a folyás? Mert ilyen fura , erős, fehér folyásom, még tuti sosem volt. Lehet menszi előjel ez is? Nem fertőzés vagy felfázás, az tuti. Tesztel nem akarom megint tönkre tenni a napjaim, ezért megígértem magamnak még legalabb 1hétig nem csinálok újat. De addig is: Melyikben gondolkodjak? Baba vagy nem??

Bármilyen tapasztalatot és hozzászólást nagyon köszönök.

Ne haragudjatok a sokdik ilyen kérdésért, de konkrétan az én problámámat próbáltam bemutatni...


2007. nov. 23. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! nem lehet hogy nagyon akarod a babát és csak a tüneteket produkálod? :( ennyi idő alatt már egy ultra hang csak látott volna valamit....én 3 hónapja produkálom a terhességi tüneteket de tegnapelött IS megjött! SAJNOS! pedíg 4 napja késett már teszteltem egy negatívat és másnapra megjött! de most megfogadtam hogy leállok a témáról mert ezt így nem lehet tovább csinálni! amúgy nekemis fehér krémes váladékom jött amit még nem tapasztaltam mensi elött és tökre örültem hogy talán baba....de megint nem úgy lett ahogy éreztem vagy gondoltam! vigyázz magadra!
2007. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a leírtak alapján (és nagyon sok tünetet felvonultattál) azt merem mondani, tényleg terhes vagy.Ha most más jellegű tüneteid vannak, mint egyébként mensi előtt, az kell, hogy jelentsen valamit! A negatív tesz nem mérvadó, én az első babaváráskor csak a 7 héten kaptam pozitív eredményt, amikor már az uh is kimutatta!! A folyás csak akkor lenne fertőző, ha sárgás, vagy kellemetlen szagú lenne, szóval ez is szerintem egy biztató tünet. A mellbimbó körüli pöttyözés nálam szintén csak a teherbeesést kísérte, mensi előtt sosem volt. Mind mások vagyunk persze, de ennyi jellemző tünet mellett én a babát jósolom neked.A teszttel várj még, mert engem is baromira földbedöngölt, mikor újra meg újra egy-csíkos volt, és az 1 hét, az egy jó távoli intervallum, talán már mutatni fog vmit!! Mivel itt sajna nem tudsz válaszolni, mert mindig kitörlik, ha nem gond, küldj már egy rövid üzit, hogy sikerült-e, jó? Szívből szorítok!
2007. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nah mesélj hogy alakult azóta az életed?
2009. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!