Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira félek, hogy vak...

Annyira félek, hogy vak lárma. Nincs semmi tünetem lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

4 napja késik. Nincsen semmi tünetem. Nem vagyok rosszul a szagoktól, nincs hányingerem, nem feszül a mellem. Egy évvel ezelőtt késett már 2 hetet azóta pontosan jött meg mindig. Most megint késik, lehet még belőle baba?

Legszívesebben most azonnal elmennék tesztet venni és megcsinálni, de azt mondják a reggeli első a legpontosabb.


2009. dec. 14. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül Kell tüneteknek jelentkezni, hisz még elég korai ha valóban terhességről van szó.Viszont a teszt már kimutatja, szerintem nyugodtan csinálj egyet.Akár most is.Nekem már a napközbeni pisi is elég volt.De ha mégsem, akkor se keseredj el, hanem próbáld meg holnap reggel.

Én sem binám kivárni a reggelt, megértelek.

Drukkolok!

8 hetes km.

2009. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ritka az olyan terhesség, ahol nincsenek kezdeti tünetek. Értem én, hogy türelmetlen vagy, és jó lenne már látni, hogy érkezik a baba. A tesztet azért megveheted, hiszen gondolom, nem reggel ébredés után, minden folyó ügyet visszatartva akarsz boltba szaladgálni tesztért.

Aztán reggel megcsinálod a tesztet és megnyugszol, akármi is legyen. Szurkolok! :)

2009. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a pozitív teszt után két héttel jelentkeztek az első tünetek (igaz, akkor egyből nagyon erősen). Szóval ne arra számíts, hogy ha terhes vagy, az abból derül ki, hogy hányingered van. Inkább tesztelj. Drukkolok neked.
2009. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy mar most is kimutatja,nem kell megvarnod a reggelt.
2009. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 10-es érzékenységű teszet, s csináld meg. Annyi, hogy előtte 2 órával ne igyál semmit, s talán mutat halványan valamit, ha nem, és nem is jön meg, akkor holnap reggel első pisiből csinálj még egyet.
2009. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a segítségeket.
2009. dec. 14. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nyugodtan csinálhatsz egy tesztet én múlt hét Szombatra nem vártam (azaz 12-érre)Vasárnap reggel előtem egy gabriel tesztet és halvány pozítiv lett. Ma délútán előttem egy lily-t és már az is halvány pozítiv lett pedig ma délig vagy 10 alkalommal voltam pisilni. Az első terhességemnél nekem se volt semi tünetem,most meg fájnak a cicieim, még ráadásul még nagyobbak is lettek, múlt hét Pénteken a bal oldali cicimből meg még előtej is folyt,álandó pisiliés, és múlt hét ota rá kaptam a savanyú uborkára reggeltől estig csak azt eszek.
2009. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked.:)
2009. dec. 15. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!