Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle/pregnyl mindig van...

Ovitrelle/pregnyl mindig van a gyógyszertárban? Vagy rendelős? Félek hogy nehogy későn jussak hozzá

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagy városban esetleg van. Én a receptet mindig előre elkértem és rendeltem a patikába,én kis városban élek :)
2017. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Huha nekem nem írta fel előre..... Recept nélkül is meg lehet rendeltetni? Hogy mikor megkapom a receptet már csak menni kelljen érte? Vagy van olyan hogy az orvos adja be? Nem tudom mit csináljak
2017. júl. 25. 14:32
 3/20 anonim ***** válasza:

Ni tapolcara járunk, ott megmondjak, hogy melyik gyógyszertárban váltsuk ki, mert tartanak mindent. Ennek ellenére én nem mindent ott váltok ki. Ha mondjuk csak másnap kell, akkor a falu gyoygyszerészének atkuldom facen a receptet és másnapra megrendeli.

De városi gyógyszertárak napon belül meg tudják rendelni. Mi a gyereknek már ezer meg egy gyógyszert váltottunk ki úgy, hogy nem volt, de pár óra múlva vissza lehetett menni érte. Előre azért nem rendeltetném meg, mert nem lehetsz benne biztos, hogy mi fog kelleni. Nekem pl egyik inszemnel gonapeptyl kellett, másiknál ovitrelle.

2017. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

1es vagyok,én mindig magamnak adtam be.

Uh-on nézik a peteérésed ?

Szerintem patikába csak úgy rendelnek ha ott van a recept,mert nem olyan olcsó injekciók ezek. Ha ne adj isten vki ne megy el érte mégse.

Ha doki adná be akkor is receptet fogni adni amit ki kell váltani és az injekciót vissza vinni.

2017. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 7. Ciklusnapon,tegnap fogyott el a closty (10 dbotszedtem be) 13. Ciklusnapra rendelt be a doki uhra azt mondta lehet hogy kellesz repesztő, és az uh alapján dönti el mikor lesz az inszem, de félek hogy felírja 13 án a tüszőrepesztőt hogy aznap mondjuk adjam be.... De mivel haza kell jönnöm aznap (Esztergomban) nem biztos hogy itt ki tudom váltani aznap, csak másnap és már lehet hogy késő lesz mit csináljak?
2017. júl. 25. 14:49
 6/20 A kérdező kommentje:
Bocsi nem *13án hanem 13dik ciklusnapon
2017. júl. 25. 14:57
 7/20 A kérdező kommentje:
Első inszem lesz ha lesz.... Nem tudom mit csináljak, nem tudom mit fog látni a doki uhn.... Lehet hogy pont időbe leszek de lehet hogy nem.... A pénzt amiből kiváltanám aznap kapom meg ugyhogy mindenképp haza kell jönnöm pestről(pedig ottani gyógyszertárban biztos van) mit csináljak?
2017. júl. 25. 15:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Engem már a 11. napon megnéztek uh-on és már a 12. napon kellett a repesztő.
2017. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
13. Ciklusnapra hívott a doki de azt mondta ha feszül majd a petefészkem környéke akkor menjek hamarabb, na most a 11. 12. Az szombat vasárnap.... Akkor érdemes lenne a 10. Napon mennem????
2017. júl. 26. 09:21
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te gondolom szuriztál? Én clostyztam....
2017. júl. 26. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!