Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes lehetek?

Szöszi_55 kérdése:

Mit tegyek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon megvagyok ilyedve mert a barátom nem időben húzta ki..vagyis nem teljesen. Ma voltunk kint es egy csodás napot tartottunk együtt. Elmentünk sétálni,voltunk pizzán,sokat nevettünk és hülyéskedtünk. Mikor beültünk az autóba ,kitaláltuk hogy keresünk egy olyan helyet ahol egyedül lehetnénk. És iiiigen..ott megtörtént a dolog,de sajnos kicsit rosszul sült el. Mikor kihuzta láttam hogy már hamarabb elment mint szokott és rákérdeztem hogy időben húzta e ki. De azt válaszolta hogy nem teljesen.. . ponthogy csak a makkja volt bennem amikor elment. És hát attól még eleggé aggódunk... hogy nem e eshetek teherbe..nagyon félek..még nem vagyok 18se ,17éves vagyok. Kitaláltuk hogy veszunk tablettát én pedig röktön vettem az irányt a kádba. A helyesírásert kérlek nehatagudjatok és a rossz megfogalmazásért se...csak siettem leírni,tanácsra van szükségem (előre is köszi a válaszolóknak!!)

#pánik #szüleim nem tudnak róla #terhes leszek
2017. júl. 19. 00:12
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lessz!:) köszi a válaszokat
2017. júl. 19. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!