Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes lehetek?

Szöszi_55 kérdése:

Mit tegyek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon megvagyok ilyedve mert a barátom nem időben húzta ki..vagyis nem teljesen. Ma voltunk kint es egy csodás napot tartottunk együtt. Elmentünk sétálni,voltunk pizzán,sokat nevettünk és hülyéskedtünk. Mikor beültünk az autóba ,kitaláltuk hogy keresünk egy olyan helyet ahol egyedül lehetnénk. És iiiigen..ott megtörtént a dolog,de sajnos kicsit rosszul sült el. Mikor kihuzta láttam hogy már hamarabb elment mint szokott és rákérdeztem hogy időben húzta e ki. De azt válaszolta hogy nem teljesen.. . ponthogy csak a makkja volt bennem amikor elment. És hát attól még eleggé aggódunk... hogy nem e eshetek teherbe..nagyon félek..még nem vagyok 18se ,17éves vagyok. Kitaláltuk hogy veszunk tablettát én pedig röktön vettem az irányt a kádba. A helyesírásert kérlek nehatagudjatok és a rossz megfogalmazásért se...csak siettem leírni,tanácsra van szükségem (előre is köszi a válaszolóknak!!)

#pánik #szüleim nem tudnak róla #terhes leszek
2017. júl. 19. 00:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Miért nem használtatok gumit? A másik hát most elég orosz rulett van! Amit tehetsz hogy vársz ha megjön nem vagy terhes ha meg nem jön meg akkor terhességi teszt?
2017. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Szia, van esély rá, vegyél tesztet kb. 1-2 het mulva :(
2017. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Vettél be esemény utáni tablettát? Akkor nem kell annyira aggódnod, a biztonság kedvéért azért tényleg tesztelj 10-14 nap múlva.
2017. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem volt nálunk és ez az egész dolog spontán jött...sajnos nemrég múlt el a bajom és addig nemszeretnék várni, a tablettát azt beveszem rokton reggel mást egyenlőre nem tudok csinálni,csak nemtudom hogy mennyi az esélye annak hogy teherbe esek...:/ jo lenne olyantól választ kapni aki ebbe már tapasztaltabb.
2017. júl. 19. 00:20
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot!
2017. júl. 19. 00:21
 6/21 anonim válasza:
65%

Hát te qrva hülye vagy, és ha tényleg terhes leszel mutfogsz csinálni?

a,elvetélsz? Csak azért fájjon egy kis embernek a hasadban mert átvolt ázva a bugyid és nem birtatok elmenni a legközelebbi boltba/benzinkutra?

B, megtartod? A gyerek ne neveljen gyereket...szóval ha terhes leszel add oda anyunak, maminak a gyereket ők hátha okosabbak nálad és feltudják nevelni...idióta.

2017. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Neharagudj meg...én nem a gyermeknevelési tanácsot kértem ,meg nem azt hogy beleszólj az én magán életembe..köszi:)..
2017. júl. 19. 00:34
 8/21 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

* meg vagyok ijedve

* voltunk pizzázni

* időben húzta-e ki

* hogy nem eshetek-e teherbe

* rögtön

* egyelőre

A tagmondatok közé vessző, írásjelek után szóköz, stb.

* ne haragudjatok


Nem haragszom, de te sem haragszol, hogy kijavítottalak, ugye?

2017. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem haragszom:) tudom rossz a helyes írásom..de nem tehetek róla, nem a magyar az anya nyelvem !!
2017. júl. 19. 00:42
 10/21 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogyha időben kihúzta akkor is lehetsz terhes mert az előváladék (amit a fiúk nem tudnak kontrolálni) is teherbe ejthet......
2017. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!