Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Terhes lehetek?

Szöszi_55 kérdése:

Mit tegyek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon megvagyok ilyedve mert a barátom nem időben húzta ki..vagyis nem teljesen. Ma voltunk kint es egy csodás napot tartottunk együtt. Elmentünk sétálni,voltunk pizzán,sokat nevettünk és hülyéskedtünk. Mikor beültünk az autóba ,kitaláltuk hogy keresünk egy olyan helyet ahol egyedül lehetnénk. És iiiigen..ott megtörtént a dolog,de sajnos kicsit rosszul sült el. Mikor kihuzta láttam hogy már hamarabb elment mint szokott és rákérdeztem hogy időben húzta e ki. De azt válaszolta hogy nem teljesen.. . ponthogy csak a makkja volt bennem amikor elment. És hát attól még eleggé aggódunk... hogy nem e eshetek teherbe..nagyon félek..még nem vagyok 18se ,17éves vagyok. Kitaláltuk hogy veszunk tablettát én pedig röktön vettem az irányt a kádba. A helyesírásert kérlek nehatagudjatok és a rossz megfogalmazásért se...csak siettem leírni,tanácsra van szükségem (előre is köszi a válaszolóknak!!)

#pánik #szüleim nem tudnak róla #terhes leszek
2017. júl. 19. 00:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumi nélkül csináljátok, akkor nem csak akkor lehetsz terhes, ha beléd élvez, az előváladéktól is. Nem értem mit gondoltál, nem védekezel, most meg meg vagy ijedve.
2017. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt nálatok gumi, akkor NEM SZEXELTEK! Ennyi, vagy max leszopod.


Felelőtlen idióták vagytok mind a ketten és igen, lehetsz terhes.

Az abortusz vagy a gyerek megtartása pedig mindenképp rosszabb, mint várni egy órát, míg nem szexelhettek normálisan.

2017. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Esemény utáni tablettát vegyél be, azzal szinte 100% hogy nem leszel terhes.
2017. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy felelőtlenség én szinte mindig akarnák használni gumit csak a páromnak mem jön be.. Es azt is tudom h az előváladéktól is lehetek terhes..csak annak kevesebb az esélye. Mindenképpen beveszem a tablettát!
2017. júl. 19. 09:13
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez valóban iszonyat nagy felelőtlenség, h nem védekeztek megfelelően, vagyis tulajdonképpen sehogy, mert a megszakitasos módszer nem védekezési forma! Vedd be az esemenyutanit!

Ja és az a barátod egyéni szoc.problemaja, ha nem szereti a gumit! Akkor is szépen húzza fel, ha nem tetszik neki, hát nem kell szexelni, probléma megoldva! Ő könnyen van vele, ha megtörténik a baj, TE leszel téged és nem ő, te fogsz abortuszra menni/vagy kihordani, megszulni és nevelni, ő gond nélkül fogja magát és lelép, mondván nem az ő baja. Ne hagyd magad és igen is szólj rá, hogyha szexelni akar, húzza fel a gumit és kész!

2017. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Világosítsd fel a barátodat, hogyha gyerek születik tőle, akkor az a minimum, hogy tartásdíjat fizet, amely elég komoly összeg, ha nincs keresete.
2017. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A tablettát már bevettem ,vettem terhesegi tesztet is másnap 2őt elhasználok és 10-14nap mulva megint 2őt...igen montam már neki higy ez nem mehet így tovább,csak ő folyton mikor neki kezdunk akkor elkezdi hogy kenyelmetlen..meg igy :/
2017. júl. 19. 13:13
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Hmm, az előváladéktól ikreim lettek. :D Ennek 10 éve, azóta csakis gumival. Tanulj inkább más hibájából. Ez nem játék.
2017. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha a fiatalember nem szereti a gumit, akkor már rögtön nem baj, ha terhes leszel? Kislány, ne legyél már ennyire ostoba. Ha nem akar gumit húzni, nincs szex, és pont. Most tanulj határozottságot, mert később nagyobb bajod lehet belőle!
2017. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul sült el....hát szó szerint...Az tök mindegy, hogy csak a fele, vagy az egész szerszáma benned volt, ha elment benned, akkor elment benned, ezen nem szépít semmi. De legalább szereztél eseményutánit, jobb mint csak simán várni és imádkozni. Drukkolok, hogy rendbe legyenek a dolgaid. De máskor védekezzetek inkább és elkerülöd az ilyen helyzeteket, plusz a nagy dózisú hormonbombát.
2017. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!