Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a hőmérsék...

Mit gondoltok erről a hőmérsékleti gőrbéről?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik ez egy trifázisos gőrbe,ami jót is jelenthet, DE az is lehet én nem értek hozzá jól. Ezért ha valaki tud mondani valamit róla azt szivesen elolvasnám. Tegnap voltam a 28.napon!

[link]


2010. máj. 21. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem 19 nap volt az ovu. ahhoz adj 14 napot és akkor tesztelj legkorábban.


igen a trifázisos jelenthet jót is. de ritka esetben a nem terhes görbe is trifázisos. én pl ebbe a csoportba tartozom, minden hónapban trifázisos a görbém

2010. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Szerintem ez baba, szépen fent van a hőd, bizakodhatsz. Drukkolok.:))
2010. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem se jó helyre húzta be neked , mert én is úgy gondolom, hogy 19 ciklusnapodon azaz május 11-én volt az ovud, négy öt nap és szerintem már tesztelsz is egy halvány vagy erős pozit ha baba van.
2010. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszike a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy rossz helyre húzta.Május 8-9én abszolút +LH tesztem volt, 11.én viszont már -. De persze 1-2 nap eltérés mindig lehet. Semmi sem 100%. Bizakodom én is nagyon, hogy tényleg baba van a dologban. Tesztet még nem csináltam, gondoltam ha nem jön meg (a ciklus.hu szerint hétfőn kellen,az én számitásom szerint meg ma vagy holnap)akkor a jövő hét közepén tesztelek. Addig nem.
2010. máj. 21. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
De jó neked, én 24-re nem várom de nem fogom addig kibírni, csodálom azokat akiknek van annyi önuralmuk, hogy megállják:))én tesztfüggő vagyok:)
2010. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hidd el én is nehezen fogom kibirni a köv. hét közepéig. De addig meg figyelem a hőmet továbbra is és ha netán hirtelen csökkenne akkor tudni fogom hogy megjön. Nekem ennyiből könnyebb. Nem élem bele magam hogy terhes is lehetek,igaz szép a gőrbém,szurkál picit a hasam és a melleim is érzékenyebbek de ez utóbbi a mensi előtt is megesik. Szóval türelem, minél később tesztelsz,annál több a HCG mennyisége, tehát erősebb a két csik!!!! :-) Szurkolok, hogy + tesztelj!
2010. máj. 21. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi, én is szurkolok neked:)
2010. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy erős + legyen!!!
2010. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!Esetleg ha van több Lh teszted, és nem sajnálod őket elhasználni, akkor tesztelgethetsz azzal is naponta. Én múlt hónapban így csináltam, 5 napon keresztül, és napról napra szépen erősödött a controll csík. A nemvárt napján, meg szép pozit teszteltem rendes terhes tesztel. Bár nekem sok vaterás Lh tesztem volt itthon, ezért voltam olyan merész.

Amúgy szép a görbéd, szurkolok neked.

8+2 napos km.

2010. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!