Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a hőmérsék...

Mit gondoltok erről a hőmérsékleti görbéről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 3. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont most néztem az orvostudakozó oldalt....:) Ha egy orvos véleményében nem bízol, akkor itt mit vársz laikusoktól?
2010. jan. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindig ilyen alacsony a hőd, hol méred?

Nekem úgy tűnik, hogy nem volt ovulációd. Múlt havi görbéd is hasonló volt-e? Mert, ha igen, akkor szerintem nődokinak mutasd meg a görbéidet, nekem hasonló lett mikor cystám volt.

2010. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem volt peteérésed.
2010. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy bízom a doki véleményében, de a második kérdésemre nem adott kielégítő választ. Nevezetesen, hogy mi lehet az oka a vérezgetéseknek. Gondoltam, hátha valakinek már volt itt ilyen.
2010. jan. 3. 00:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy, igen, ilyen alacsony szokott lenni, és digitálissal mérem a számban.
2010. jan. 3. 00:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt péd, és a vérzés az esetleges hormon zavartól is lehet , de ezt szerintem vele kellene tisztázni, vagy ha nem vagy elégedett, keress egy másik dokit.
2010. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenre látatlanban a doki sem tud válaszolni, ha van lehetőséged, menj el hozzá személyesen. (Én hozzá járok, nagyon jó orvos!)
2010. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mérnem kell, pont ettől a dokitól tanultam azt, hogy ne digitálissal, mert az adhat téves eredményt.
2010. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy PCOS? Azoknak szokott ilyen lenni a görbéje. Vagy csak ebben a hónapban kimaradt a peteérésed.
2010. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!