Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet ha napok elteltével...

Gond lehet ha napok elteltével nem erősödik a csík?

Figyelt kérdés
Pár napja pozitîvat teszteltem többféle teszttel is. Ezek közül halványan ugyan, de egyértelműen mutatták a tesztek a második csíkot. Kíváncsiságból ma megcsináltam egy x épilt ismét, és ahhoz képest amilyen volt most alig látni rajta valamit, Expect teszt viszont látszik, de halvány. Ugye nem kell aggódom emiatt? Két napja késik, leghamarabb vasárnap teszteltem. Délelőtti vizeletet néztem.
2017. júl. 4. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Predictor Early, meg Clearblue. Szerintem ezek a legjobbak.
2017. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Digitalis clearblue!

A 3. teszten latom csak a 2. vonalat

2017. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Számításaim alapján ma lenne a 15. Dpo. Holnap reggeli pisiből kimutatná a clearblue ugye? Mensinek továbbra sincs jele. Görcs van esténként.
2017. júl. 4. 14:49
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Clearblue digital szerintem tuti biztos, főleg ha már késik is 1-2 napja. Ha az pozitív akkor baba van, ha nagyon korai csak + jelenik meg, ha pedig késik is stb akkor kiírja a hetet is.

Ha nem szeretnél ilyen drágával kísérletezni, akkor predictor early-t mondanám én is.

2017. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy szavazat a digitális clearbluera!

Legjobb teszt, hiába is drága... Nem kell keresgélni, és ha ez az expect ennyire látható, az simán pozit kell kiírjon!

Nekem is pár hete mutatta 😉

2017. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sima CB erős pozitív lett csajok, koszonom a támogatást 🙂
2017. júl. 5. 09:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok mégegyszer! :)
2017. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!