Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet ha napok elteltével...

Gond lehet ha napok elteltével nem erősödik a csík?

Figyelt kérdés
Pár napja pozitîvat teszteltem többféle teszttel is. Ezek közül halványan ugyan, de egyértelműen mutatták a tesztek a második csíkot. Kíváncsiságból ma megcsináltam egy x épilt ismét, és ahhoz képest amilyen volt most alig látni rajta valamit, Expect teszt viszont látszik, de halvány. Ugye nem kell aggódom emiatt? Két napja késik, leghamarabb vasárnap teszteltem. Délelőtti vizeletet néztem.
2017. júl. 4. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Ne parazd tul :) nekem is halvanyak voltak aztan nem is teszteltem utana mar. ha mar 6hetes leszel akkor menj orvoshoz :)


16+2 hkm :)


Szurkolok es Gratu :)

2017. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lett erősebb 2 nap eltéréssel, pedig én már 8 hetes voltam, mikor rájöttem, mert mindig össze-vissza menstruáltam és 6 évet vártunk rá, már magam sem tudtam, minek tesztelek. :)
2017. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam, de nekem sajnos spontán vetélés lett a vége. Remélem Te szerencsésebb leszel!
2017. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem gondot jelzett, egyre halványult, majd nega lett, rá két napra vérzés. Kémiai volt, nem kellett műtét. De kívánom Neked a legjobbakat, nem biztos, hogy Neked bajt jelent. Esetleg láthatjuk mennyit halványult?
2017. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ilyen volt

[link]


Ilyen ma ugyanaz a típus

[link]


És ma egy másik típusú teszt

[link]

2017. júl. 4. 11:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli első pisiből csináltad? Lehet nem olyan töménységű vizeletből csnáltad!
2017. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Halványak ugyan, de pozitívak. Előre nem láthatjuk, hogy mi lesz, de két nap alatt még nem baj ha nem sokat erősödött. Másik fajta tesztek vasárnap?
2017. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz bár nem biztos, hogy lát is valamit én mindig pozitív teszt után mentem és szerencsére mindig látta a petezsákot igaz csak 3-4 mm volt akkor :)
2017. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia,


én az első 2 teszten nem látom gépről a csíkot, tehát feltételezem nagyon halvány lehet, viszont a 3. mai teszteden egyértelműen ott van, és nem is olyan halványan :) Én nem aggódnék a helyedben, mert az első 2 x-epil teszt nem mutat nagy eltérést a csík erősségében, az expecten pedig egyértelműen ott van. Szerintem várj még 1-2 napot, és expecttel is tesztelj egyet újra, így jobban tudsz hasonlítani, meg azért egy x-epilt is megpróbálhatsz.

Nekem 2 nap késés után az expect délutáni vizeletből elég erős pozi lett, az x-epil pedig jóval halványabb, bár egyértelműen látszik azon is.

2017. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vasárnap más m tesztet is csináltam, halványan voltak, de láthatóak. Mindegyik vizelet délelőtti. Két nap múlva meg tesztelek egyet az lesz az utolsó mert agyamra megyek már 🙂. Melyik a legérzékenyebb teszt? Ami tuti biztos...
2017. júl. 4. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!