Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyennek kell lennie a...

Milyennek kell lennie a folyásnak menszi elött, ha valaki babát vár? Illetve ha meg fog jönni, akkor milyen az "állaga"?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 09:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Remélem mindanyiunknak baba van!!!!!Szorítok mindenkinek!!!!
2008. okt. 17. 10:44
 12/23 anonim ***** válasza:
és neked milyen a folyásod? most valamiért ez a folyás dolog aggaszt:) nektek fehér testépolószerű? amúgy lehet még tényleg korán teszteltünk...
2008. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok...de Beának hívnak...

Nekem eddig testápolós volt,de nagyon kevés,csak 1-2 csepp.Aztán tegnap este felé vizes-testápolósra váltott,de a menyisége változatlan.Pedig ilyenkor azért egy kicsivel több szokott lenni....

2008. okt. 17. 10:47
 14/23 anonim ***** válasza:
Ketteske vagyok:( ANDY És a testápolószerű folyás az fehér igaz? Akkor ezek szerint az nem mensi előtt alakul ki, ha valaki babás, hanem már jóval előtte. Én is így tudom, akkor viszont nálad nagyobb az esély hogy baba van a dologban. Drukkolok!:)
2008. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Szia Andy:)Valóban fehér,nálam is olyan,csak egy kicsit vizesedett az álaga.....hát nem tudom menyi az esély,mert itt azt olvastam,hogy testápolós marad végig....bár nem vagyunk egyformák...mint ahogyan két egyforma terhesség sincsen....az esély nálad is megvan,nem feladni!!!!Szerdáig még sok van,türelem!
2008. okt. 17. 10:55
 16/23 anonim ***** válasza:
nos bea akkor nincs mit tenni mint hogy várunk....:)
2008. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Így van...bér ilyenkor ez a legnehezebb....:(

Szerintem én kb.kedd-szerda körül fogo tesztelni,ha nem jön meg....majd megírom mi lett:)Neked nagyon drukkolok,remélem majd te is írsz,hogy babás vagy-e?

2008. okt. 17. 11:17
 18/23 anonim ***** válasza:
kb én is kedd körül tesztelek, vagy már hétfőn:) de mindenképpen megírom mi lett az eredmény. de addig nem stresszelek rajta, lesz aminek lennie kell:)
2008. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem mensi elött semmilyen folyásom nem volt teljesen száraz voltam!!

Sok sikert kivánok nektek hogy baba legyen:))!


8 hetes kismami

2008. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szia Bea! Mizujs veled? Nálam hírek vannak, ma reggel megjött, de már éreztem. Nem keseredtem el mert ez volt az első próbálkozás, igaz a fiammal elsőre sikerült, nah de majd jövő hónapba rástartolunk:) Neked drukkolok, azért majd írj, mi lett az eredmény:)
2008. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!