Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyennek kell lennie a...

Milyennek kell lennie a folyásnak menszi elött, ha valaki babát vár? Illetve ha meg fog jönni, akkor milyen az "állaga"?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 09:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy ha babát vársz, akkor sűrű krémes, ha mensi jön akkor pedig vizes állagú. Sok siker.
2008. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én vasárnapra nem várnám,tegnap este óta vizes-testápolós a folyásom,de alig észrevehető a menyiség....Ilyenkor már akkor ne is reménykedjek??
2008. okt. 17. 10:08
 3/23 anonim ***** válasza:
Na én is erre lennék kíváncsi, úgyhogy én is várom a válaszokat:) Nekem csak szerdán nem kellene megjönnie, de nincs testápolószerű folyásom. Akkor már nem is lehet baba, vagy csak ezután lesz olyan a folyásom?
2008. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Szia!A kérdező vagyok....neked vannak tüneteid??

Nekem már 2 hete fáj a cicim,tegnap pedig olyan erős megjön-érzésem volt,ami kisugárzott a hüvelybe,ami olyan volt,mintha ki akarna szakadni mindenem...

Jó lenne ha baba lenne,ő lenne a második:)

2008. okt. 17. 10:20
 5/23 anonim ***** válasza:
első válaszolo ismét. Hát nem tudom. Én úgy voltam most, hogy nagyon híg, nagyon-nagyon kevés volt a mensi előtti 1-2 napon. (előtte sűrűbb és több) És sajna meg is jött. Bár itt olvastam, olyan választ is már, hogy a folyást egyáltalán nem lehet terhességi tünetként értelmezni. Hát nem tudom... Mióta próbálkoztok? Eddig hogy volt nálatok?
2008. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Első válaszoló. Bocsi úgy tűnhet, hogy a kommentre válaszolotam, amit másnak címeztél. De nem . :)
2008. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. A megjön érzés nekem is megvan, de már kb 4 napja, azon kívül semmi, a mellem sose fájt, már van egy kisfiam,vele se éreztem, viszont ez a megjön érzés fura... De a folyásom nem fehér, hátha az lesz:)
2008. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Jah és én reggel csináltam egy tesztet ami negatív lett:( Igaz még van 4 nap a nemvártig, de sztem már ilyenkor kimutatná nem?
2008. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát....először is....igazából nem próbálkozunk,ez most így alakult,hogy nem védekeztünk,de ha baba lenne belőle,akkor nagyon örülnénk neki.

A fiamnál nem éreztem semmit,csak nem jött meg,4-ik napon már pozitívat teszteltem.

gyébként most én is néztem egy tesztet,kedd reggel,de neg.lett sajnos...szerintem korai volt.A kettes válaszolónak is ezt tudnám mondani...szerintem jobb megvárni a menszit,és ha késik akkor utánna 2-3 nappal,már mutat v.mit....

Igazából nekem a2 hete tartó cici fájás a gyanús,mert enyivel előtte soha nem fájt még....

2008. okt. 17. 10:39
 10/23 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak mondanám énis csináltam tesztet de még van egy pár napom mensi elött és nekem is negatív lett bár fura érzésem nekem is van mert valami nincs rendben
2008. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!