Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtt 2-3 nappal...

A nem várt előtt 2-3 nappal milyen folyásnak kell lennie, ha baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Tojásfehérjésnek vagy annál egy kicsit vizesebbnek?
2011. márc. 28. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály. Van, akinek nincs is folyása ilyenkor. Bármilyen lehet, sajnos ebből nem derül ki, hogy van-e baba. De már csak pár nap, és tesztelhetsz!

Szorítok!

2011. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez az, egyik helyen ezt olvasom, a másikon meg azt. Nem akarok még tesztelni, mert nem akarok csalódni, ha esetleg mégis megjön. Pedig majd beleőrülök a várakozásba! :-)

Köszönöm a drukkolást!

2011. márc. 28. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
minden mensi előtt száraz voltam, amikor terhes lettem, akkor meg volt folyásom. Most a kisfiam szülezése után van amikor van folyás és megjön, és van amikor száraz vagyok, és akkor is megjön:(
2011. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen száraz voltam, ebből sejtettem hogy baba van a dologban, mert máskor mindig volt folyásom mensi előtt.
2011. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én eddig sosem figyeltem magam ennyire, most vizes folyásom van. De egyébként semmi terhességre utaló jelem nincs, úgyhogy lehet hogy ez a hónap most nem a miénk volt. Na majd a következő... Azért még egy picit reménykedem, hátha mégis. :-)
2011. márc. 28. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt mindig vizes folyásom van!

De valóban nem lehet általánosítani, minden szervezet más!

2011. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem krémes volt, ne adj arra, amiket olvasol. Tényleg nem jelent semmit.
2011. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon száraz voltam a nem várt előtt,túlzottan is,aztán testápolós volt a folyásom,meg vizes.De nálam inkább a szárazság utalt a babára,mert sose szoktam olyan lenni.
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!