Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyennek kell lennie a...

Milyennek kell lennie a folyásnak, ha sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Már 5 napja késik,de két nap után negát teszteltem,azóta még nem mertem, így csak a tapasztalataitokra lennék kíváncsi.
2008. jún. 14. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez teljesen egyénfüggö sajnos!Van akinek nagyon sok fehér folyása lesz,van akinek nem változik!Késik már a menszid?
2008. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint az 1-ö válaszoló vagyok!Bocsi de most látom,hogy már 5 napja késik...!lehet,hogy korán teszteltél,Meg kéne probálnod ujból valami érzékenyebbel tesztelni!Mivel teszteltél?Mert a folyás nem mérvadó:((
2008. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Clearblue-val teszteltem,csak utána láttam,h az 50-es,vagyis nem túl érzékeny,de még nem mertem másikkal. Köszönöm a gyors választ.
2008. jún. 14. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
pár nap múlva próbálj Gabrielell tesztelni, ha az neg akkor irány a doki, mert ő tudja 100%-osan megmondANI hogy mi a helyzet. Szorítok , hogy + legyen a köv teszted:-D
2008. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint én!Pedig azt sokan dicsérik,hogy már menszi elött kimtatja!Szerintem hétfön csinálj másikat,más fajtát!!!!Szoritok neked:)))
2008. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Enyhén érzem az alhasam, néha szúrkál a petefészkem,remélem baba lesz.
2008. jún. 14. 22:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt hallottam,azért ezt vettem,de aztán olvastam az egyik netes oldalon,h érdekes,h ezt írják rá,mert nem annyira érzékeny teszt.Hát,majd kiderül.:-)
2008. jún. 14. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de a Clearblue az egyik legérzékenyebb teszt, nézz utána a neten! Nekem már a mensi előtt egy nappal pozitívat mutatott! Reggeli első vizeletből teszteltél?

De nem vagyunk egyformák! Remélem babád lesz!

Szorítok! 8 hetes kismama :)

2008. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!