Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet az, hogy itt...

Hogyan lehet az, hogy itt mindenki védekezés mellett esik teherbe?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy a fele hazugság, de ez olyan elkeserítő... Mi nem védekezünk, de mégsem jön össze...
2017. jún. 19. 12:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16%

Az utolso idiota valaszoloknak szol!

A kerdezo kepletesen ertette a kerdeset!

2017. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%
18-as: nem, nem így értettem, de ha eleve elkönyveled annak és emiatt lepontozod a választ akkor viszont igen... Elég egyértelmű volt hogy nem ezt írtam hanem hogy az a hülye aki véletlenül lesz terhes aztán meg megy abortuszra.
2017. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Délutánra mentem dolgozni tegnap, azért csak most írok.

Annyira még nem régóta próbálkozunk, csak 7-8 hónapja, de mégis hosszúnak tűnik ez az idő. Tudom, hogy más régebb óta próbálkozik... Csak tegnap ismét belefutottam egy ilyen kérdésbe, ahol a kérdező 'védekezett' és mégis... Kicsit rosszul esett, aztán elgurult az a bizonyos gyógyszer.


Egyébként az én véleményem is az, hogy aki normálisan és körültekintően alkalmazza a fogamzásgátlási módszereket, azoknál szinte 0 az esély a terhességre.

2017. jún. 20. 07:32
 24/24 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor a "szinte" kifejezésre volna egy példám. Mégis mennyire h.lye az, aki spirál mellett lesz terhes? Vagy még jobbat is tudok. Mekkora id.óta az, aki elkötteti magát, mégis terhes lesz??? Konkrétan mindét példára van személyes ismerősöm. Tudom tudom, nem ilyenre gondoltatok. De mégis létezik ilyen is!
2017. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!