Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet az, hogy itt...

Hogyan lehet az, hogy itt mindenki védekezés mellett esik teherbe?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy a fele hazugság, de ez olyan elkeserítő... Mi nem védekezünk, de mégsem jön össze...
2017. jún. 19. 12:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

Kamu az egész. Egyszerűen teherbe akarnak esni, hogy megfogják a pasit a gyerekkel, és azt hazudják, hogy gyógyszer mellett lettek terhesek. Ilyen nincs, legalábbis ekkora arányban nem, hiszen a gyógyszer a legmegbízhatóbb védekezési eszköz. Csak annyi a titka, hogy rendszeresen kell szedni. Ha nem veszed be, vagy aszpirint szedsz helyette, akkor teherbe eshetsz igen.

Amúgy is ha valami baleset van, akkor is van megoldás, velünk is előfordult, hogy kiszakadt az óvszer, de nem tátottuk a pofánkat, hanem rohantunk esemény utániért.

2017. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Van, akinek a zuhany is védekezés.
2017. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

Igen legalább napi egy abortuszos jön hogy ő igeni védekezés mellett lett terhes. Ha igaz lenne már rég csődbe mentek volna a fogamzásgátlókat gyártó cégek. Hazudoznak össze vissza csak.


Kérdező, te meg ne add fel, neked is össze fog jönni.

2017. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%

Volt itt olyan, akinek az is vèdekezès volt, hogy gyorsan felpattant a fszról ès a gravitáció meg teszi a dolgát... Pedig állítólag 3gyerekes anya. 😀

Az a stori mindent vitt!

2017. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

Hahaha, ha tényleg ennyi rosszul, hibásan működő fogamzásgátló eszköz lenne, már rég visszahívták volna az összeset!


Az van, h ezek a nők egytől egyig buták, tájékozatlanok, nemtörődömök. A pasijuk ugyanígy, kettejükbe nem szorult annyi értelem, hogy normálisan védekezzenek.


Volt itt olyan eset is, h 2x szexeltek egymás után és a második menetnél már nem húztak gumit, mert hát olyankor már úgysem jön ki semmi, mi baj történhetne.


Meg a sok "az én pasim tudja használni a szerszámát" kezdetű rigmus.


El ne hidd már, h ezek az emberek percre pontosan veszik be este a fogamzásgátlót. Ha hányt vagy hasmenése volt, akkor kiegészítő védekezést alkalmaz. Ha elfeljtette, akkor egy hétig kiegészítő védekezést alkalmaz. Hogy ha lecsúszik, kiszakad a gumi, akkor elmegy esemény utániért 72 órán belül. Hát persze-persze :D


7 évig szedtem tablettát, a fentieknek megfelelő módon. Nem lettem terhes.


Jut eszembe, ez a sok károsult, akik védekezés mellett estek teherbe, vajon miért nem perelik be a gyártót? Az orvost, aki "rossz" tablettát írt? Nem véletlenül nem perelnek.

2017. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van de attol hogy itt ki eszeli oket egy csapat no, Neked nem lesz hamarabb gyereked, csak a sajat keserusegedet taplalod. Ami a legrosszabb ilyenkor. Bevonzod a negativitassal a sikertelenseget, erre van is egy mondas: ha mergelodsz masokon az olyan, mintha Te innad a merget es azt varnad, hogy masokra hasson.



Szoval en nem azt fogom tenni hogy szidom Veled a kerdesedben megjelolt noket, mert ezzel nem segitek, hanem arra biztatlak, torodj a pozitiv dolgokkal es ne masok hibaival mert az utobbi csak art.

2017. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen nincs!

Megfelelo vedekezes mellett,nem lehet teherbe esni!

Az van,hogy sokak nem tartjak be az utasitasokat a tajekoztatoban,vagy nem tudjak hasznalni az ovszert,es /vagy lustak elmenni esemenyutaniert! Ennyi a magyarazat! Mind idiota

2017. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező! " itt mindenki védekezés mellett esik teherbe" Ezt ugye te sem gondolod komolyan?

Kettes, remélem, nem úgy érted, hogy aki egyből teherbe esik, az mind hülye...

2017. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
59%
Én pl amikor védekeztem, nem estem teherbe, és amikor nem védekeztem, akkor pedig teherbe estem. Ennyi. Ezek szerint nem mindenki védekezés mellett lesz terhes???
2017. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

A sors...

Az első nekünk is megszakítás és gyógyszer mellett jött össze :) A kis tesóval 2,5 éve küzdünk (direktbe)

2017. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!