Mitol van ez?

Figyelt kérdés
nov 2an volt az utso mensim elso napja,16an ovus fajdalamam volt es puha nyitott mehszajam es tojasfeherjes valadekom ami nagyon jol nyulott,aztan ma ujra megvizsgaltam mert mindig ellenorzom,ma megint puha nyitott mehszaj es ujra tojasfeherjees valadek,meg ujra ovus fajdalom.hetfon kene megjonnie,szeretkeztunk 12etol egy darabig aztan par nappal ezelott feher kremes folyasom volt eleg sok,2 napig.es amellem is faj.most nem erzem h megakar jonni,meg semmi.de hogy van az h akarhanyszor "megnezem"mindig nyitott a mehszajam es ennyit ovulalok?terhes meg nem leszek mar soha,aug-ota varom a 2.terhesseget de hiaba.normalis ez?
2007. nov. 22. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán de előfordul, hogy valakinek egymás után 2 petesejtje szabadul ki a petefészekből, és így kétszer egymás után ovulál. De az sem ritka sajnos, ha valaki 2 havonta csak 1x ovulál... :-( A reményt ne add fel, mert akkor saját magad ellen dolgozol, még szerintem most sem biztos, hogy nem estél teherbe. (a méhszájvizsgálat sem mindig 100%!)
2007. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én nem paráznék a helyedben, két év is eltelhet az eltervezett terhesség és a teherbeesés között.Ez normális. A folyás is normális ovulációt jelző áttetsző nyúlós váladék. A másikat akár a spermák is megfehéríthették, vagy csak az ovuláció végét jelző fehér krémes normális váladék volt. Azt nem hiszem hogy egy-két nap alatt szedtél össze egy gombás fertőzést, ami ilyen gyorsan folyást okozott volna.A mellfeszülés lehet a menstruáció előjele is, főleg ha eddig hormonális fogamzásgátlást alkalmaztál akkor lehet, hogy most jön elő egy ilyen panasz ennyivel a gyógyszer abbahagyása után.Hogy most megint van nyálkás folyásod az is normális. Hogyan tudod megnézni, hogy nyitott a méhszájad? Mert kizárt hogy elérjed, vagy baromi hosszú kezed és ujjaid lehetnek. Nem a hüvelyedre gondolsz? Bár mivel már 2 baba elvileg tudnod kell, hogy mi micsoda.De biztos ami biztos egy orvoshoz is menj el!És ne figyeld magad ilyen nagyon, ha akar úgy is jön az a baba.
2007. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
70%

a kerdezo vagyok!

az 2. valaszolonak uzenem:nem a spermium feheritette meg mert egyuttlet elott neztem meg,es akkor nem is olyan,mert a spermatol tiszta feher es folyekony,nekem meg vizes szinte attetszo volt es nyulos,azaz tojasfeherjes.ami abban a 2napban volt az meg azert nem lehet a spermatol mert nem voltunk pont akkor egyutt,gombam nincs mert az kellemetlen szagu es viszketessel jar,ez nekem nincs.hajlott mehem van es a mehszajam is kisse elvan fordulva.az elozo terhessegem onnan vettem eszre h nem talaltam a mehszajam mert felhuzodott teljesen es a dokimnak is nehez volt megvizsgalni.egyebkent hosszu ujjaim vannak es a huvelyemet nem tevestem ossze a mehszajammal,egeszsegugyben dolgozom csak sajnos nem a nogyogyaszatban,es a tapasztalatokra voltam kivancsi.hidd el tudom mim hol van,koszonom valaszod.ja es hormonalis fogamzasgatlot evek ota nem szedek mert elobb pcos.em volt,es abbahagytam,tavaly eloszor mensiztem es abban a honapban terhes is lettem,8 honapos fiam van es 4 honapig szoptattam,tehat ez sem befolyasolo tenyezo.hihetetlen h eloszor azonnal sikerult pedig 3 evig meg mensim se volt,most meg van es ovulalok is es semmi.

2007. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!