Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "RUTINOS TESZTELŐK"! Olvassáto...

"RUTINOS TESZTELŐK"! Olvassátok el légyszi. Mára nem vártam. Melyik tesztnek higgyek?

Figyelt kérdés
Teszteltem 5napja 10-es érzékenységű one step vateráról vásárolt tesztcsíkkal, az halvány pozi lett, majd másnap is. Szombaton délután a cleareblue pozitív lett egyértelműen látszik a csík, Tegnapreggel, a másik clearblue negatív. Majd ma délután a gravi hcg tesztcsík (20-as erősségű) nagyon halvány pozitív. De a 10-es erősségű vaterás kis papírcsíkok, már 3napja csak negatívat jeleznek. Nem értem én ezt?Szurkál a hasam,mensi szerű fájdalmat érzek tiszta pattanásos vagyok,meg nem jött még szerencsére,a hőm is bíztató.Lehet,hogy rosszak a tesztek?
2010. máj. 17. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

gratulálok! nagyon fiatal terhes vagy ezért bizonytalanok a tesztek. egy hét múlva csinálj meg egyet bármelyikkel és vadító erős csík lesz!

én is így jártam, nagyon vártam a picit és örülten tesztelgettem.

most holnap 5hós lesz, a nagyobb pedig 3éves

2010. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha mar tobb teszted is pozitiv akkor nemhiszem hogy ne lennel terhes, akkor is ha halvany pozotiv a teszt. en ugyan nem vagyok annyira tul rutinos, nekunk 4 honap utan jott ossze, addig folyton tesztelgettem, es azmikor pozotiv lett, 4 fele tesztem volt. es ebbol 3 pozitiv volt de 1 neg. szerintem ha volt mar poz. akkor az baba, Gratulalok!

a hasszurkalas normalis teljesen, no a mehed, nyulnak a szalagok, valtozik a szervezeted. jo 1 het mulva elmehetsz dokihoz, mar latni fog valamit. en 5/6hetes voltam mikor elmentem mar latszott a petezsak.

18hkm

2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Medi Lab tesztet a gyógyszertárban, reggeli első vizelettel csináld meg és annak nyugodtan hihetsz. De szerintem babás vagy! :-)
2010. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A teszek tájékoztatóján nagyjából ez olvasható: ha nem jelenik meg a tesztcsík,az nem jelenti azt teljes bizonysággal,hogy nem vagy terhes, a nagyon korai terhességet nem biztos,hogy kimutatja a teszt. Ha 1 hetet késik,és még mindig negatívat tesztelsz,fordulj orvoshoz.


Na már most,Nálad a tesztek többsége kimutatta,hogy terhes vagy. Nem is értem,miért tesztelgetsz egyfolytában?

Boldog babavárást!

2010. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,hogy drukkoltok nekem.Képzeljétek,ma reggel a 10-es érzékenységű tesztem GYÖNYÖRŰ 2CSÍKOT MUTAT,CSAK ÚGY RIKÍT A MÁSODIK CSÍK IS!!Nem kell "sasolnom"hogy jól látom-e.Merjek örülni,Úristen!Végre!Titkon nagyon boldog vagyok:)de a páromnak még nem mondhatom,mert ha netán mégsem lenne baba a pocimban,akkor nagyon csalódott lenne...ki kell bírnom.Mikor menjek dokihoz?
2010. máj. 18. 06:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok. :) A terhességet az utolsó menstruációd első napjától számolják. Én a mensim elmaradása után 2héttel mentem dokihoz. Édemes elmenni 6-7 hetesen, hogy megvizsgáljon és megállapítsa a terhességet, de ha már szívhangot is szeretnél majd az UH-n hallani, akkor a 8.hét körül menj. Boldog babavárást :) 23hetes kismama
2010. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :-))

Én azért mentem már 5 hetesen dokihoz, mert biztos akartam lenni abban, hogy jó helyen tapadt meg, tehát nem méhen kívül, vagy ilyesmi. Igaz, szívhang így még nem volt, de nem bántam. Legközelebb már csak a 12. héten mentem.

A párod elől meg ne titkold, hadd örüljön ő is! Tedd be egy borítékba a tesztet, s add oda neki, hogy levele jött. :-)

2010. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok! na ugye!!! én megmondtam!!! XDDDDDDDDDDDDDDDD

nagyon örülök neked és a picidnek is. ha újra babát várnék én rohannék a helyedben, annyira jó kézzeéfogni azt a kicsi foltocskát!

de ha igazi szivdobogást akarsz látni, tényleg várd ki a 8.hetet.

2010. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!